KLUB OBIEŻYŚWIATÓW- PIOTR STRZEŻYSZ- Rowerem przez świat – Panama i Kolumbia | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

spektakl

KLUB OBIEŻYŚWIATÓW- PIOTR STRZEŻYSZ- Rowerem przez świat – Panama i Kolumbia

spektakl

KLUB OBIEŻYŚWIATÓW- PIOTR STRZEŻYSZ- Rowerem przez świat – Panama i Kolumbia

KLUB OBIEŻYŚWIATÓW- PIOTR STRZEŻYSZ- Rowerem przez świat – Panama i Kolumbia - Bilety na spektakl teatralny

Chociaż wycieczka Piotra zaczęła się w Panamie, to na pokazie posłuchamy głównie opowieści o chwilach spędzonych w Kolumbii. Dwa nieśpieszne miesiące szwendania się po bezdrożach, odwiedziny kotów, z którymi spędził prawie miesiąc na działce w 2013 roku, karnawał w maleńkiej Margaricie, nocleg obok morskiego żółwia i niezliczone rozmowy z niezmiernie gościnnymi mieszkańcami. A nad tym wszystkim droga – gdzieś, dokądś - rozgrzana słońcem i ciepłem, którym Piotr będzie się chciał podzielić z publicznością podczas pokazu. A na deser, poza zdjęciami kolumbijskich specjałów i najróżniejszych ciekawostek - szczypta melancholii, bez której ta podróż pewnie nigdy by się nie odbyła.

Na pokazach Piotra zazwyczaj jest wesoło. Gdziekolwiek by nie pojechał, w jakiekolwiek odległe rejony świata by się nie wybierał, autor nie mówi o trudach rowerowych podróży, nie pokazuje wysiłku i zmęczenia, nie wspomina o wyrzeczeniach, zwątpieniach, czy najzwyklejszym smutku. Tym razem, Piotr chciałby również opowiedzieć o swojej rowerowej przygodzie przez życie, zwracają uwagę na te ciemniejsze strony podróżowania.

Opowie o wyborach i o wyrzeczeniach, które za tymi wyborami stoją, o wartościowaniu pewnych rzeczy, bez których żadna podróż nie mogłaby się rozpocząć i o tym, że świadome podróżowanie nie ma nic wspólnego z przyjemnością. Świadome podróżowanie to nieustający wysiłek i poszukiwanie sensu we własnej egzystencji, bezustanne szukanie odpowiedzi na pytania, nawet na takie, które samemu trudno jest zwerbalizować...

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Podczas tej prezentacji dotknęłam magii. Podróżnik przeniósł nas mnie w jakiś inny byt. Zobaczyłam jak głębokim przeżyciem może być podróżowanie. Dodatkowo prezentacja skłoniła mnie do głębszej refleksji nad sensem egzystencji.
Ciekawa prezentacja, ładne zdjęcia, barwny język i życiowe przemyślenia.
Chaotyczny opis egzystencjalnych rozterek prelegenta. O Kolumbii i jej atrakcjach NIC, ZERO informacji. I na koniec żenując prośba o pieniądze, bo prelegent jest bezrobotny.
Piotra niezmiennie cudownie się słucha. Facet, który inspiruje i pokazuje, że życie może być podróżą.
Kompletnie nic nie bylo widac! Potwornie gorąco! Dramat!

Polecane