spektakl

KORA. FALOWANIE I SPADANIE | NOWOGARD

spektakl

KORA. FALOWANIE I SPADANIE | NOWOGARD

KORA. FALOWANIE I SPADANIE | NOWOGARD - Bilety na spektakl teatralny
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Kora fascynuje. Nawet, kiedy jej już nie ma, zostały evergreeny Maanamu i jej własna legenda. Może zachwycać, może obrażać, ale nikogo nie pozostawia obojętnym. Kora zawsze mówiła to, co myślała i z lubością opowiadała, jak istotną rolę w jej życiu odgrywają sny. Dlatego i my wyśniliśmy nasz teatralny sen o Korze w spektaklu “Kora. Falowanie i spadanie”. Usłyszycie w nim największe przeboje Maanamu i przepłyniecie przez oniryczny ocean zdarzeń z życia artystki, w którym najważniejsze było po prostu życie. I miłość. Bo według niej każda miłość zaczyna się od miłości i naprawdę nie sposób się z tym nie zgodzić.
Na scenie zobaczymy Żanettę Gruszczyńską-Ogonowską, Wojciecha Kowalskiego i Artura Czerwińskiego, a także Bernadettę Bursztę, Adriannę Jendroszek, Dominikę Mrozowską-Grobelną, Beatę Niedzielę oraz Katarzynę Ulicką-Pydę. Spektakl “Kora. Falowanie i spadanie” reżyseruje Alina Moś-Kerger, która w BTD kilka lat temu zrealizowała spektakl “Dziękuję za różę”. Autorem scenariusza jest Tomasz Ogonowski, któremu reżyserka udzieliła konsultacji dramaturgicznych. Za kostiumy i scenografię odpowiada Natalia Kołodziej, za ruch sceniczny Bartosz Bandura, a za opracowanie muzyczne Maciej Osada-Sobczyński.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: KORA. FALOWANIE I SPADANIE | NOWOGARD

Niezwykła podróż w głąb twórczości i życia osobistego ikony polskiego rocka, wybitnej i charyzmatycznej artystki powodująca różnorodne emocje i niezapomniane wrażenia!!! Dramatyczny spektakl o wielkiej sile miłości do samej siebie, muzyki i drugiego człowieka. Wzruszający, momentami zabawny, bardzo wyjątkowy spektakl. Wspaniała gra aktorska i piękny wokal Pani Żanetty Gruszczyńskiej-Ogonowskiej , jak i pozostałych aktorów. Polecam gorąco i oceniam bardzo wysoko!
15.02.2022 10:40
Raziły mnie wulgaryzmy padające ze sceny Domu Kultury. Może już teraz tylko taka kultura nam pozostała :-(
Nocny Marek 15.02.2022 08:54

Polecane z kategorii spektakl