spektakl

KRÓLEWNA ŚNIEŻKA I SIEDMIU KRASNOLUDKÓW Balet w 2 aktach

spektakl

KRÓLEWNA ŚNIEŻKA I SIEDMIU KRASNOLUDKÓW Balet w 2 aktach

KRÓLEWNA ŚNIEŻKA I SIEDMIU KRASNOLUDKÓW Balet w 2 aktach - Bilety na spektakl teatralny

Zapraszamy całe rodziny do wzięcia udziału w klasycznym widowisku baletowym w wykonaniu znamienitych artystów i luminarzy światowego IMPERIAL LVIV BALLET. Spektakl oparty jest na technikach klasycznej choreografii, wzbogacanej technikami cyfrowymi.

Perfekcja i mistrzostwo artystów pozwoliły na stworzenie narracji wielkiego i znanego wszystkim dzieła widowiskowym i wirtuozowskim tańcem snującym barwną opowieść:

(...)Dawno, dawno temu... za górami, za lasami leżała piękna kraina. Rządzili nią Król i Królowa. Ich rządy były sprawiedliwe. W Królestwie poddani kochali ich, ale do pełni szczęścia brakowało im dziecka. Długo na nie czekali, aż wreszcie nadszedł upragniony moment i Królowa powiła córeczkę. Dziewczynka była niezwykłej urody: włosy miała czarne jak heban, oczy niebieskie jak niebo, usta czerwone jak krew, a cerę białą jak śnieg - dlatego nazwano ją Śnieżką. Szczęście w królestwie nie trwało jednak zbyt długo. Królowa zmarła, a Król pod wpływem czarów pięknej wiedźmy ożenił się z nią. Nowa Królowa miała tylko jeden cel... a właściwie dwa ... pozbyć się Śnieżki, która rosła piękniejąc z dnia na dzień i jej ojca – Króla(…)

Zapraszamy na to wspaniałe wydarzenie zarówno najmłodszych jaki i całe rodziny. Wyrysowana tańcem opowieść o uczuciach i emocjach głównych bohaterów, bogactwo scenografii oraz elegancja kostiumów, to gwarancja dobrej zabawy na wysokim poziomie i niezapomnianych doznań artystycznych.

bilety w cenie 25 zł od osoby
UWAGA: dzieci do 12. roku życia pod opieką osoby dorosłej wchodzą bezpłatnie (maksymalnie 2 dzieci)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje KRÓLEWNA ŚNIEŻKA I SIEDMIU KRASNOLUDKÓW Balet w 2 aktach

Bardzo ciekawy występ ,polecam
Było super:)
Przepięknie pokazana najpiękniejsza bajka dla dzieci.

Polecane z kategorii spektakl