spektakl

Kryształowa Królowa Śniegu

spektakl

Kryształowa Królowa Śniegu

Kryształowa Królowa Śniegu - Bilety na spektakl teatralny

Muzyczna bajka na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena to opowieść o chłopcu, którego serce zostało zamienione w sopel lodu. Kryształowa Królowa Śniegu i jej sługa Garbus w sprytny sposób wciągną do gry dobra i zła Kaja. Jego siostra Gerda, aby ratować brata będzie musiała zmierzyć się z trudnymi zadaniami, które przygotował dla niej Garbus. Na drodze Gerdy stanie dziwaczna Dżemdżamdżuła oraz tajemnicza Syrena, ale czy Gerda poradzi sobie z zadaniami i uda jej się pokonać podstępną grę
Królowej Śniegu?
Muzyczny spektakl wzbogacony efektami multimedialnymi, rozbudowaną przestrzenną scenografią oraz pięknymi kostiumami. Zaskakujące dialogi wprowadzą widza w świat baśni, a autorskie piosenki porwą publiczność do wspólnego śpiewania. Sporo interaktywnych momentów spowoduje, że mali widzowie staną się częścią tej historii.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kryształowa Królowa Śniegu

Dzień dobry przede wszystkim dziękuje za tworzenie sztuki dla dzieci. Cieszę się, że podobało sie moim dzieciom, ale bez zachwytu, a takie były po innych występach. Przedstawienie mało ambitne. Spodziewaliśmy się piękniejszej scenerii. Prosimy o wiecej przedstawień teatralnych z udziałem tancerzy. Pozdrawiam serdecznie m.s.

Polecane z kategorii spektakl