spektakl

Kaczątko -Teatr INOJ

spektakl

Kaczątko -Teatr INOJ

Kaczątko -Teatr INOJ - Bilety na spektakl teatralny

Kaczątko to wyjątkowa podróż nawiązująca do znanej baśni H.Ch. Andersena. Spektakl taneczny w wykonaniu Teatru Inoj jest pretekstem do zastanowienia się nad tym co to znaczy czuć się innym, odrzuconym. Jest dobrym punktem wyjścia do zastanowienia się z czego wynikają uprzedzenia i wszelkie obawy przed drugim człowiekiem i do czego może to prowadzić? Czy to, że jesteś inny z wyglądu, inaczej się rozwijasz, inaczej czujesz, jesteś chory, stary, jąkasz się, jesteś w kropki czy w paski, jest niepisanym przyzwoleniem na odrzucenie? Z czego wynikają uprzedzenia i wszelkie obawy przed drugim człowiekiem i do czego może to prowadzić?

TEATR TAŃCA INOJ

Teatr Tańca Inoj tworzą ludzie, dla których taniec i teatr jest ważną częścią życia. Zespół korzysta z różnych technik pracy z ciałem: taniec współczesny, improwizacja, contact improvization, joga, pantomima i techniki aktorskie; szukają własnego języka wypowiedzi ruchowej i ekspresji artystycznej. Działania Inoja dotykają uniwersalnych problemów społecznych, a ich otwarta forma dopuszcza różne sposoby interpretacji.

Zespół teatru tworzą: Jevgēnija Jurkeviča, Katarzyna Kryczka​, Katarzyna Milczewska, Elżbieta Pańkowska, Ula Siemion, Khrystyna Struk, Iwona Turek i Dorota Koprowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kaczątko -Teatr INOJ

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl