spektakl

Kantata na cztery skrzydła SIEDLCE

spektakl

Kantata na cztery skrzydła SIEDLCE

Kantata na cztery skrzydła SIEDLCE - Bilety na spektakl teatralny

"Kantata na cztery skrzydła" w reżyserii Waldemara Koperkiewicza. W sztuce na podstawie tekstu Roberta Bruttera wystąpią Ula Gotowicka, Robert Protasewicz i Maciej Czapski.

Tekst Roberta Bruttera, autora scenariuszy bardzo popularnych i znakomitych seriali TVP takich jak „Ranczo” i „Rodzina zastępcza”. Kto zna jego twórczość wie, że pełna jest opisów naszego codziennego życia z jego emocjami, porażkami i sukcesami, z nutką autoironii i tego co lubimy najbardziej: przesłania, że z każdej beznadziejnej sytuacji jest wyjście. Brutter uczy nas zdrowego dystansu do siebie i tolerancji do innych. „Kantata” jest taką właśnie opowieścią. O dziewczynie, która pod wpływem ogromnego poczucia winy, pragnie odebrać sobie życie. Lecz oto… pojawiają się dwaj aniołowie, którzy usiłują ją od tego zamiaru odwieść. Czy im się uda? Nie będziemy zdradzać pointy. Musicie to Państwo sami zobaczyć!

Opowieść, w której łzy mieszają się z ogromną dawką śmiechu, daje gwarancję świetnej zabawy zwłaszcza, że w spektaklu grają znakomici aktorzy Sceny Teatralnej Miasta Siedlce:Ula Gotowicka,Robert ProtasewicziMaciej Czapski. Tak, tak! To oni zagrali w „Bucoirze, który zgubił skarb…”! Zagraliśmy go już 30 razy! Tym razem „Kantata…” spektakl dla dorosłych. Zapraszamy!

Scenariusz:Robert Brutter
Reżyseria:Waldemar Koperkiewicz
Obsada:Ula Gotowicka, Maciej Czapski, Robert Protasewicz

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kantata na cztery skrzydła SIEDLCE

Przedstawienie które pokazuje calą prawdę z zycia wzięte,polecam
Wspaniały występ wspaniałych aktorów! Świetnie spędzony czas!
Super, bardzo polecam. Widać, że aktorzy wkładają bardzo dużo serca.
"Kantata na cztery skrzydła" bardzo nam się podobała. Ciekawa fabuła, świetna gra aktorska. Gorąco polecamy! Ewa i Mirek
Super....polecam bardzo fajna komedia
Doskonały scenariusz. Za sprawą profesjonalizmu, ekspresji i wdzięku aktorów widzowie są chwilami wzruszeni, rozbawieni, a czasem zmuszeni do refleksji. Byłem drugi raz na tym spektaklu, bo chciałem pokazać go rodzinie. Bardzo się cieszę, że mi się udało, nie zawiodłem się. Uważam, że ten spektakl to jedna z największych atrakcji siedleckiej sceny, Niewątpliwie jej najlepsza rodzima produkcja. Gratulacje dla reżysera.

Polecane z kategorii spektakl