spektakl

Klub Hipochondryków komedia Teatru Syrena - Zamachowski, Malajkat, Polk i inni

spektakl

Klub Hipochondryków komedia Teatru Syrena - Zamachowski, Malajkat, Polk i inni

Klub Hipochondryków komedia Teatru Syrena - Zamachowski, Malajkat, Polk i inni - Bilety na spektakl teatralny

Ta przezabawna komedia od dziesięciu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. "Klub hipochondryków" jest przykładem na doskonałe zgranie wszystkich elementów składających się na spektakl: znakomita scenografia, świetna reżyseria i brawurowe role wszystkich aktorów. Za kreację Leo, Zbigniew Zamachowski otrzymał nominację do prestiżowej nagrody Feliksa Warszawskiego. Jego sceniczni przyjaciele dotrzymują mu kroku i całość jest misterną koronką poczucia humoru, dowcipu i wartkiej akcji.

Główni bohaterowie sztuki to trzej mężczyźni mający wszystkie objawy kryzysu wieku średniego z hipochondrią na czele. Antykwariusz Leo i architekci ? rozwodzący się właśnie Ken oraz Tom, niezmordowany amant, prześcigają się w wymyślaniu urojonych dolegliwości. Tymczasem prawdziwie nękającą ich słabością jest niemożność pogodzenia się z upływem lat."Klub hipochondryków" - zwariowany, grany w obłędnym tempie spektakl z wątkiem sensacyjnym - przywodzi na myśl najlepsze brytyjskie komedie. Od ponad dekady wywołuje salwy śmiechu i wzbudza zrozumienie nie tylko wśród męskiej części publiczności.

Występują:

Zbigniew Zamachowski
Wojciech Malajkat
Piotr Polk
Magdalena Wójcik
Piotr Siejko
Marcin Piętowski/Albert Osik
Marta Walesiak

reżyseria Wojciech Malajkat

scenografia: Allan Starski

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Klub Hipochondryków komedia Teatru Syrena - Zamachowski, Malajkat, Polk i inni

Zasiadając w 'kulturalnym' fotelu nie zawsze jesteśmy w stanie zapomnieć o szarej codzienności. Niekiedy sztuka potrafi zawładnąć nami całkowicie i dać nam to COŚ. Niestety nie tym razem. Być może zbyt wiele oczekiwałem od nazwisk, które zapowiadały dobrą zabawę. Ale też winienem uderzyć się w pierś jako białostocczanin za nas tam obecnych: Kochani nie opuszczajcie widowni kiedy Aktorzy dziękują Wam za Wasz udział w ich przedstawieniu - kurtyna jeszcze nie opadła, jeszcze nie ma napisu Koniec, a Wy już w szatni. Przykro mi. Szanujmy się.
Opera i Filharmonia Podlaska - Duża Scena, Białystok Klub Hipochondryków komedia Teatru Syrena
Przedstawienie rewelacyjne, dwie godziny wspaniałych wrażeń, radości i śmiechu, zaskakujące zwroty akcji, humorystyczne teksty, no i oczywiście - a może przede wszystkim - świetna gra wspaniałego "trójkąta": Zamachowski, Malajkat, Polk. Są naprawdę niesamowici!!!!!
Spektakl wart obejrzenia.Wspaniała zabawa, fabuła i gra aktorska. Mistrz Zamachowski. Serdecznie polecam.
REWELACJA!!! Gra Zamachowskiego to majstersztyk!!!
rewelacyjne przedstawienie. Aktorzy świetni. Zamachowski klasa. Niesamowity gość. Naprawdę warto pójść na spektakl
Bawiliśmy się świetnie, chociaż po pewnym czasie zacząłem odczuwać różne dolegliwości... Niestety dawno już przekroczyłem czterdziestkę, to co się dziwić. :)
Super sztuka,lekka,łatwa i przyjemna. Zamachowski prześmieszny, Malajkat świetny, Polk "uwodzicielski". Gra wszystkich aktorów na wysokim poziomie. Bawiłam się świetnie. Polecam.
Cóż tu dużo mówić, występ bardzo fajny, śmieszny, zagrany bardzo dobrze. Gorąco polecam tym, którzy jeszcze nie widzieli.
Warte polecenia! Gra Pana Zamachowskiego doskonała.
Super, 2 godziny dobrej zabawy, polecam. Obsada wyjątkowa, warto było pójść i zobaczyć aktorów "na żywo", ach ten Zamachowski
Bardzo fajne przedstawienie. Mnóstwo śmiechu i przede wszystkim doskonała gra aktorska trzech panów.
Bomba, super, bardzo mi się podobało, śmiech do łez i sama prawda !!!!!!!!!
Niesamowity spektakl, masa śmiechu, bardzo dobra gra aktorska. Polecam każdemu, nie żałuję wydanych pieniędzy.

Polecane z kategorii spektakl