spektakl

Klub Obieżyświatów - 181 - Samotnie przez Amerykę Południową - Damian (Wolf Wagabunda) Lemański

spektakl

Klub Obieżyświatów - 181 - Samotnie przez Amerykę Południową - Damian (Wolf Wagabunda) Lemański

Klub Obieżyświatów - 181 - Samotnie przez Amerykę Południową - Damian (Wolf Wagabunda) Lemański - Bilety na spektakl teatralny

Damian (Wolf Wagabunda) Lemański – marzyciel. Urodzony na Mazurach w 1985r. W 2006r. wyjechał do Warszawy, by uczyć się fotografii. Skończył Europejską Akademię Fotografii. Gdy zaczęło mu się powodzić i być wygodnie postanowił zostawić wszystko i zrobić coś, co od dawna rosło mu w sercu. Wylądował w Ameryce Łacińskiej sam, bo chciał się sprawdzić. To był jego osobisty egzamin dojrzałości. Teraz marzy, by wybrać się na kolejną wyprawę.

Damian o swojej podróży mówi:

"Nic nie zakładałem, na nic się nie nastawiałem. Chciałem być wolny i iść tam gdzie mnie nogi poniosą, gdzie napotkani ludzie zaprowadzą. Wylądowałem na samym południu Chile (Punta Arenas) i za 6 miesięcy miałem powrót z Caracas – tyle wiedziałem – reszta powstała w trakcie : )
Całą Argentynę, Chile oraz początek Boliwii podróżowałem autostopem, potem zacząłem najtańszymi autobusami z racji na mniejszą ilość samochodów, żądanie pieniędzy za podwózkę i coraz bliższy termin powrotu."

Z tej niezwykłej podróży powstał film. Bezpretensjonalny dokument młodego podróżnika o półrocznej samotnej wyprawie przez Amerykę Południową. Od Ziemi Ognistej po Karaiby - przez Chile, Argentynę, Boliwię, Peru, Ekwador, Kolumbię i Wenezuelę.

Film o samotności, zmaganiach z przeciwnościami losu, przemyśleniach nad sensem życia, obcowaniu z piękną naturą, życzliwych ludziach, szczęściu, smutku oraz wolności. A także o nauce bycia tylko z samym sobą i z Bogiem. Wędrówka zarazem przez nieznany kontynent i w głąb siebie, przede wszystkim zaś pochwała „czystego życia” – z dnia na dzień, bez szczegółowego planu, co będzie jutro, za to z mocnym przekonaniem, że każdą daną nam chwilę należy przeżyć naprawdę w pełni.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Klub Obieżyświatów - 181 - Samotnie przez Amerykę Południową - Damian (Wolf Wagabunda) Lemański

Ciekawe...pare razy na prawdę zastanowiło się głębiej...warto obejrzeć, choćby przez autra, który miał na tyle "jaj", żeby rzucić wszystko i spróbować czegoś innego...

Polecane z kategorii spektakl