spektakl

Klub Obieżyświatów - Andrzej Ziółkowski - "Mój" jeszcze dziki świat

spektakl

Klub Obieżyświatów - Andrzej Ziółkowski - "Mój" jeszcze dziki świat

Klub Obieżyświatów - Andrzej Ziółkowski - "Mój" jeszcze dziki świat - Bilety na spektakl teatralny

Miłośnik natury i przygody. Pasjonuje się fotografią przyrodniczą. Od wielu lat próbuje dotrzeć w najdziksze miejsca naszej planety. Zagląda tam, gdzie nie dotarła cywilizacja - kajakiem, pontonem, konno, jak się da... Przemierzał niektóre lasy i góry, nie tylko europejskie, bywał na rzekach Laponii, Syberii, Alaski, Afryki i Ameryki Południowej. Spenetrował kajakiem kilka fiordów norweskich i magiczne jezioro Bajkał. Udało mu się także „pokonać” rzeki Egingoł i Selengę, pierwszy raz łącząc „kajakowo” jezioro Chubsuguł w Mongolii z Bajkałem (wyprawa wyróżniona na Kolosach 2007 w kategorii „Podróże”). Przeważnie podróżuje samotnie.

Andrzej Ziółkowski - z wykształcenia nauczyciel fikołków, zawodowo zajmuje się prowadzeniem pensjonatu turystycznego w głuszy. Ciągle go gdzieś nosi - ku zgryzocie rodziny. W wolnych chwilach imprezuje, żegluje, nurkuje..., ale podróże z książką też lubi i to dużo bardziej niż surfowanie z komputerem. Córeczka twierdzi, że ma niezłego „świra", jeśli chodzi o ekologię i pewnie jest w tym ziarnko prawdy.

Więcej na www.wyprawyczarnego.pl

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Klub Obieżyświatów - Andrzej Ziółkowski - "Mój" jeszcze dziki świat

Ogólne wrażenia średnie - niestety. Pan Andrzej był niby przygotowany,ale nie do końca. Brak spójności między opowieścią a prezentacją. 45 minut prelekcji z czego większość to przelatujące obrazy, które nic nie mówiły. Mocno poszatkowane miejsca, w których ten Pan był, skądinąd miły młody człowiek z pasją!
Niestety muszę stwierdzić, że występ Pana Andrzeja nie należał do najciekawszych. Prawdopodobnie dlatego, że opowieść nie dotyczyła jednego tematu, ani jednego miejsca, w zasadzie trudno stwierdzić co "podróżnik" chciał nam przekazać. Mimo wszystko, mam pełen podziw dla Jego samotnych wypraw. Może zabrakło w nich jakiegoś wytyczonego celu, a może były to na tyle osobiste przeżycia, że trudno o nich opowiedzieć publicznie.

Polecane z kategorii spektakl