spektakl

Klub Obieżyświatów - Rodzina Bez Granic: "Szukając krainy Taka-Tuka: Nowa Zelandia, Tonga, Fidżi i Vanuatu"

spektakl

Klub Obieżyświatów - Rodzina Bez Granic: "Szukając krainy Taka-Tuka: Nowa Zelandia, Tonga, Fidżi i Vanuatu"

Klub Obieżyświatów - Rodzina Bez Granic: "Szukając krainy Taka-Tuka: Nowa Zelandia, Tonga, Fidżi i Vanuatu" - Bilety na spektakl teatralny

Dom Kultury Pod Lipami oraz Poznański Klub Podróżnika zapraszają wszystkich miłośników podróży na spotkanie z Rodziną Bez Granic.

4-letnia Hania mówiła: - Tam, gdzie mieszka tata Pippi Pończoszanki, na Południowe Morza! No i pojechali. Mama - polska dziennikarka, tata - niemiecki fotograf, mała Hania i jeszcze mniejsza Mila, z dwoma ogromnymi plecakami na długie miesiące na Pacyfik. Najpierw były ptaszki kiwi i foki w Nowej Zelandii, a potem jachtostop żaglówkami (nie da się z dziećmi? tak myślicie?), dziesiątki wysp i wysepek, odwiedzane szkoły i przedszkola, kościoły, piosenki w różnych językach i picie narkotycznej kavy. Rodzina Bez Granic (http://thefamilywithoutborders.com/) dostała ziemię w Vanuatu, kurę na śniadanie i zdobyła mnóstwo nowych przyjaciół. A teraz przeżywa szok kulturowy w drugą stronę i nie może się odnaleźć w Europie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Klub Obieżyświatów - Rodzina Bez Granic: "Szukając krainy Taka-Tuka: Nowa Zelandia, Tonga, Fidżi i Vanuatu"

Moja recenzja wydarzenia to jednocześnie komentarz występu jaki zamieściłam na facebooku Family without bourders. Pozdrawiam, Natalia Mińska Kochani! Byliśmy na Waszej prezentacji w piątkowym wieczór i pragnę raz jeszcze pogratulować Wam kolejnej cudownej podróży. Miejsca wyjątkowe, sposób podróżowania wyjątkowy, ale przede wszystkim Wy jesteście wyjątkowi, dlatego gdziekolwiek pojedziecie i cokolwiek zrobicie będzie to rzecz wielka. Tworzycie cudowną rodzinę, od której promieniuje dobra energia i moc. Wspaniale patrzy się na udany związek ludzi, którzy się lubią, kochają i szanują, na mądre i niezepsute dzieci, na rodziców świadomie podchodzących do rodzicielstwa. Wszystko brzmi może banalnie, ale żyjemy w takich dziwnych czasach, gdzie pary nie potrafią spędzać ze sobą czasu, gdzie ludzie nastawieni są tylko na samych siebie i na pracę, a kiedy już zakładają rodziny ? nie spędzają czasu ze swoimi dziećmi. Zamiast tego oddają je na wychowanie różnym instytucjom, tłumacząc sobie, że przecież inaczej się nie da. A Wy i my wiemy, że można inaczej. Odpowiednie ułożenie swojego życia w sposób wymaga jednak determinacji, pasji i przede wszystkim odwagi w realizacji planów. Nagrodą jest wolność, która pozwala podróżować i realizować swoje marzenia, a także możliwość spędzania czasu ze swoimi dziećmi. To sukces, który macie i którego bardzo Wam gratulujemy! Bardzo podobała nam się prezentacja, bo dobrze wiemy, jak trudno zmieścić się w określonym czasie, opowiedzieć te wszystkie historie z podróży, których ma się przecież setki, a które trzeba wybrać i okroić. Wam się to super udało. Było ciekawie, zabawnie i ujmująco! A śpiewające na koniec dziewczynki roztopiły moje matczyne serce najbardziej. Nawet Adam się wzruszył. Fajnie Aniu opowiadasz, masz talent i dar. Będziemy dalej śledzić Wasze losy na blogu, bo jesteście niezwykle inspirujący. Natalia i Adam z jaknajdalej.pl
super spotkanie, zdjęcia, wesołe filmiki i relacje pozwoliły chociaż na chwilę wyobrazić sobie jak tam jest...na razie dla mnie w odległych miejscach.
Bardzo miłe spotkanie, naturalne i spontaniczne. Dużo pięknych zdjęć i przepięknych (i prześmiesznych także)filmików. Atmosfera wręcz rodzinna i bardzo przyjazna.
ciekawe spotkanie podróżnicze połączone z interesującymi historiami
Spotkanie bardzo interesujące, zdjęcia i filmiki pięknie przygotowane, historie niesamowite:)
fajnie opowiedziana historia, świetne fotki, chciałoby się osobiście odwiedzić te miejsca o których opowiadali.
niesamowicie ciekawe wydarzenie
Bardzo dobre zdjęcia i filmy zaprezentowane podczas spotkania. Opowiadanie mogłoby zawierać więcej informacji o sposobie życia odwiedzonych miejsc.
Super ! Świetne wydarzenie.
Byłem na Państwa spotkaniu po raz pierwszy. Oczekiwałem interesujących informacji które zachęcą mnie do spełnienia mojego marzenia podróży na Fiji. Zamiast tego otrzymałem radosną twórczość pani "dziennikarki" która nie przygotowana profesjonalnie do prezentacji opowiadał nam jak to fajnie jest jeździć z dziećmi na wakacje za jak mniemam nie swoje pieniądze.
Spotkanie było bardzo ciekawe.
DOBRE WYSTĘP DLA RODZINY. MAŁO DOBRYCH ZDJĘĆ.

Polecane z kategorii spektakl