spektakl

Kobieta Idealna

spektakl

Kobieta Idealna

Kobieta Idealna - Bilety na spektakl teatralny

Greta i Albert to małżeństwo aktorów, którzy wiodą szalone życie walcząc o swoje miejsce na scenie i w związku.

Czy należy się godzić z upływającym czasem? Każde z nich pokonuje problem na własny sposób. Greta stawia mu czoła za pomocą zabiegów chirurgii estetycznej powoli tracąc rysy twarzy, natomiast Albert biernie się jej poddaje... do czasu. Przyszłość... Co przyniesie kolejny dzień? I jak nie dać się zepchnąć ze sceny, nie tylko tej zwanej życiem?

W pewnym momencie w życiu małżeńskiego pojawiają się bracia. Modest to lekarz medycyny estetycznej oferującym Grecie wieczną młodość, a może i miłość? Jego starszy brat, Gerard to mecenas, który reprezentuje tylko bogatych i wpływowych klientów. Który z nich skrywa tajemnicę?

A gdyby pewnego dnia Twoja ciotka umarła i zapisała Ci w spadku siedemdziesiąt milionów dolarów? Mecenas Gerard musi skontaktować się z Gretą, żeby przekazać jej spadek. Od tej chwili gra toczy się o wysoką stawkę.

Albert przypadkowo odbiera telefon od mecenasa i wymyśla plan akcji, żeby jako Greta przejąć spadek. Nie spodziewa się, że mecenas już dokładnie wszystko zaplanował aby wyłudzić majątek. Kto ostatecznie wpadnie w czyją pułapkę i kto okaże się mistrzem blefu? Czy na pewno wszystko jest takie, jak nam się wydaje?

Wspaniała komedia pomyłek, pełna intryg i zwrotów akcji, która na z humorem pokazuje rozterki każdego z nas. Sekret, spisek, zmowa, oszustwo, gierki, romans; jak się w tym wszystkim nie pogubić, skoro każdy ma coś do ukrycia? Wszyscy grają przemyślane przez siebie role. Uleczyć ich może tylko prawdziwa miłość, ale jak się połapać, kto jest kim, żeby odpowiednio ulokować uczucia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Kąty Wrocławskie

Recenzje Kobieta Idealna

świetne przedstawienie uśmiałam się do łez. A Pan Artur Dziurman jest niesamowitym aktorem. Po prostu popłakałyśmy się do łez ze śmiechu dzięki jego roli którą odegrał :)))
Bardzo świetna zabawa.
występ się nie odbył
Bardzo interesująca sztuka. Świetna zabawa, dużo śmiechu. Gra aktorów - na szóstkę. Polecam serdecznie.
Podobało nam się. Lekka, dobrze zagrana komedia.
Świetna obsada! Bardzo dobra gra aktorów. Miło było być na takim spektaklu.
Świetny występ! Bardzo mi się podobała gra aktorów, miło spędzony czas.
Bardzo zabawna sztuka, świetna gra aktorska, super zabawa. Można polecieć z czystym sumieniem.
Nie ma co pisacć to trzeba zobaczyć i przeżyć
Super aktorzy . Super zabawa !!!
rewelacja. czekam na wecej takich spektakli.sztuka rewelacyjna . Polecam wszystkim . Dziurman i Biedrzyńska rewelacyjni.....
Słabe to było, no bardzo słabe. Dowcipy stare jakby nie można było ubrać tego w inne słowa. Owacje na stojąco, really?! Spektakl ż e n a d a . Zmarnowane pieniądze, a przed wszystkim czas. Nie polecam.
świetna komedia , dialogi rewelacyjne.... i z morałem na końcu *****
Było się z czego pośmiać.Ogólnie jestem zadowolony że się wybrałem z żoną.Polecam.
Bardzo fajne przedstawienie, gra aktorów rewelacyjna, Świetnie się bawiliśmy oglądając ten spektakl. Dziękuje i do zobaczenia w kolejnych imprezach tego typu. Pozdrawiam serwis biletyna.pl
Super spektaki. Artur Dziurman, rewelaca!!! Polecam.
Bardzo słaba sztuka. W większości opierała się na "sprzedawaniu widzowi sucharów". Poziom - Strasburger
Bardzo słaby spektakl, co kilka minut przeplatany na siłę wciskanymi, suchymi żartami, jak gdyby nie było innego sposobu na rozśmieszenie widza...
Gość2.2 03.02.2020 22:12
Super spektakl świetna obsada,poprstu samo życie 😊
Karolaura 03.02.2020 08:48
Przedstawienie bardzo poprawiło mi humor tego wieczoru. Łatwe lekkie i przyjemne. Dużo śmiesznych scenek, zabawne dialogi. Gra aktorów wyśmienita.
Romana 02.02.2020 22:19
Super
Wspaniały spektakl, rewelacyjna obsada!!! Jestem zachwycona!!!
Monika 02.02.2020 09:48
Wesoła sztuka teatralna, świetny relax, mile spędzony czas
Super spektakl, dobrze aby obejrzeć go z mężem.
Rewelacja, komedia świetna i polecam każdemu kto chce się dobrze bawić.
Bardzo fajny spektakl , zwłaszcza pierwsza jego część . Polecam
Sambolin 13.01.2020 14:14
Można zobaczyć, ale są lepsze sztuki
MagdaLena 13.01.2020 11:17
Dobra rozrywka
anna 12.01.2020 20:18
Świetna historia dla kobiet w okolicach 40tki, kt dopada kryzys wieku średniego... Po spektaklu zaczynam się zastanawiać, czy jest sens w upiększaniu się dla mężczyzn 😁 Wójcik świetna, Dziurman też daje radę. Polecam!!!
Kowal 12.01.2020 18:14
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii spektakl