spektakl

Kobieta na zamówienie

spektakl

Kobieta na zamówienie

Kobieta na zamówienie - Bilety na spektakl teatralny

Bill (Jacek Kawalec), nudnawy statystyk w stosownym wieku, dostaje na urodziny od swojego najlepszego przyjaciela Leona (Dariusz Niebudek) - niecodzienny prezent. Tym prezentem okazuje się być ankieta matrymonialna. Dziesięć cech idealnej kobiety, o której marzy każdy facet. Hmm.. no może nie każdy, ale z pewnością większość:). Bill początkowo niechętnie przyjmuje zadanie wypełnienia ankiety, jednak z czasem idea stworzenia kobiety idealnej wciąga go bez reszty. Chwilę
później niewinny prezent (Beata Zarembianka) puka do drzwi... :)
Zapraszamy Państwa na przezabawną komedię, w której - jak to i w życiu bywa, nawet najpiękniejsze marzenia gdy tylko zaczną się spełniać, wywracają nasze poukładane życie do góry nogami!

"Kobieta na zamówienie" - (The Love List) Norm Foster, tłumaczenie
Mirosław Połatyński, reżyseria Marcin Sławiński, scenografia i kostiumy
Barbara Guzik, muzyka Jarek Babula.

Występują: Beata Zarembianka, Dariusz Niebudek i Jacek Kawalec.

Produkcja AVE TEATR - PRAPREMIERA POLSKA 2018.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Kobieta na zamówienie

Spektakl warty polecenia. Spora dawka śmiechu. Nie da się nudzić:-)
Sztuka zabawna, a zarazem dająca do myślenia. Aktorzy dobrani znakomicie.
Świetny spektakl. Gra aktorów na najwyższym poziomie, ogromny walor humorystyczny - cała widownia była rozśmieszona do łez. Oczywiście po sztuce aktorzy otrzymali owacje na stojąco. Jeszcze raz wielkie brawa dla całej obsady!
Spektakl mający coś do przekazania a jednocześnie przyjemny i zabawny. Warty zobaczenia, polecam.
Sztuka z morałem o naturze ludzkiej, chociaż po lekkim tekście dość niespodziewanym. Dobra gra aktorów. Pani Beata Zarembianka zjawiskowa. Ogólnie sympatycznie spędzony wieczór.
Rewelacyjny spektakl. Nie wiem, jakby to wyglądało w innej obsadzie, ale ta była fenomenalna. Gra aktorska na najwyższym poziomie. Ponad 2 godziny bez przerwy, a zleciało niepostrzeżenie szybko. Dokonała tego tylko trójka aktorów. Naprawdę, nie lada wyczyn. Potężna dawka humoru z odrobiną zadumy nad swoimi własnymi relacjami z najbliższymi.
Spektakl bardzo udany. Świetny występ aktorów, zabawne scenki. Gorąco polecam!

Polecane z kategorii spektakl