spektakl

Kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością

spektakl

Kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością

Kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością - Bilety na spektakl teatralny

Kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością – to tytuł wspólnego recitalu Adrianny Biedrzyńskiej i Zbigniewa Zamachowskiego.

Ona – Kobieta po przejściach… ale także jedna z najzdolniejszych polskich aktorek. Doceniana przez publiczność, ma na swoim koncie wiele wspaniałych ról, zarówno filmowych jak i teatralnych.
Jako dziecko uczyła sie gry na skrzypcach, na nasze szczęście nie została jednak skrzypaczką. Swoją przygodę z piosenką rozpoczęła w wieku czterech lat u swojej babci w Zduńskiej Woli gdzie wisząc na trzepaku wykonała utwór “Czerwone maki na Monte Cassino” autorstwa Feliksa Konarskiego, za którą otrzymała huczne brawa od sąsiadów zza płotu.
Jest aktorką wszechstronną, pełną pozytywnej energii, obdarzoną silnym charakterystycznym głosem, na który nie można pozostać obojętnym.

On – Mężczyzna z przeszłością… przyznaje, że dzięki piosence został aktorem.
Tak jak Ona również śpiewał od dziecka. Za pierwsze “publiczne” wykonanie, pod oknem przedszkola, piosenki “Mój koń, mój koń”, otrzymał brawa i honorarium – cukierki… i tak się zaczęło.
Jest aktorem filmowym i teatralnym. Uznany przez krytykę kompozytor etiud filmowych, sztuk teatralnych, oraz autor muzyki i tekstów piosenek. Obdarzony ogromnym talentem, spokojną, ciepłą osobowością i wyjątkowym głosem co sprawia, że z Adrianną Biedrzyńską na scenie tworzą parę doskonałą.

Oboje od początku swojej drogi związani z estradą. Postanowili zaprezentować repertuar liryczny o sporym ładunku emocjonalnym, przesycony nutą nostalgii, humoru i rozumnej zadumy, tak bardzo lubiany zarówno przez artystów, jak i publiczność.
Z prostych melodyjnych piosenek artyści wydobędą wielkie emocje, które natychmiast staną się także udziałem publiczności.
Wieczór z Adrianną Biedrzyńską i Zbigniewem Zamachowskim to spotkanie z piosenką autorską w znakomitej interpretacji aktorskiej. To ogromny dorobek artystyczny zgromadzony przez ostatnie 30 lat. To sentymentalna podróż przez lata wokalnych występów scenicznych. Bedzie to wieczór wspomnień z utworami: Z Kabaretu Starszych Panów, Jonasza Kofty, Agnieszki Osieckiej, Jerzego Satanowskiego, Włodzimierza Korcza, Wojciecha Młynarskiego, Juliana Tuwima, Zenona Laskowika itd.

W czasie programu, między utworami, artyści opowiadać będą anegdoty związane ze swoim życiem zawodowym oraz z autorami wykonywanych utworów. Akompaniować zaś będzie pianista, kompozytor i aranżer – Roman Hudaszek.

Oczywiście nie zabraknie ukochanej przez miliony widzów piosenki “ Czy te oczy mogą kłamać”, na które to pytanie , artyści zawsze niezmiennie odpowiadają – ależ skąd…

Czas trwania recitalu to około 100min.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością

Fantastyczna interpretacja utworów - Brawa dla p. Biedrzyńskiej, nie oszczędzała też głosu. To się czuje- Aktorzy chcieli przekazać pełną wartość utworów- udało się im to. Bilety niestety trochę drogie jak na nasze warunki -mogłyby kosztować 55-max 60 zł. Ale Spotkanie artystyczne jak najbardziej godne polecenia P. Biedrzyńska i Z. Zamachowski włozyli w nie duzo serca, umiejętności i wykazali klasę.
Wspaniałe spędzone 1.5 godziny. Dobór piosenek z najwyzszej półki, wykonanie równiez fantastyczne. Polecam całym sercem. Pana Zamachowskiego zapraszamy znów do Łodzi...
Super. Oby częściej
Artystycznie oK. Organizacyjnie - przeciętnie (szatnie!!!)
gacek1947 18.02.2015 09:16
Ogólnie b. mi sie podobało. Sprawna organizacja, dobry poziom artystyczney mocne 4,5 gwiazdki
Nostalgicznie ale i na czasie.
Rafał 17.02.2015 08:48
Piękne piosenki, dobre wykonanie.
pabulo 17.02.2015 08:36
występ na dobrym poziomie pomimo problemów głosowych p. Biedrzyńskiej. Szkoda, że nie było nic na bis
Katharynka 17.02.2015 08:33

Polecane z kategorii spektakl