spektakl

Kocham Pana, Panie Sułku

spektakl

Kocham Pana, Panie Sułku

Kocham Pana, Panie Sułku - Bilety na spektakl teatralny

KOCHAM PANA, PANIE SUŁKU

"KOCHAM PANA, PANIE SUŁKU". Czy ktoś z Seniorów, i nie tylko, nie zna tego określenia? To niemożliwe. Wychowały się na nim całe pokolenia radiosłuchaczy. A konkretnie przez ponad 20 lat Krzysztof Kowalewski i Marta Lipińska uży­czali swojego głosu Panu Sułkowi i Pani Elizie w komediowym słuchowisku radio­wym autorstwa Jacka Janczarskiego pt. "Kocham pana, panie Sułku".
"KOCHAM PANA, PANIE SUŁKU" to literacka wersja minisłuchowisk emitowa­nych w Ilustrowanym Magazynie Autorów, później w Powtórce z rozrywki, w Pro­gramie 3 Polskiego Radia (Trójka). Przez lata pan Sułek, pani Eliza, gajowy Marucha oraz ich przygody przyciągały do radioodbiorników tysiące słuchaczy. Jeżeli jednak kogoś rozśmieszyło to lub owo, zasługa w tym wykonawców radiowych, którzy martwej literze nadali żywy kształt, umiejętnie operując głosem. Jak każdy aktor utożsamiali się oni z kreowanymi przez siebie postaciami bardzo solidnie i do dzisiaj funkcjonują w zbiorowej pamięci jako Pan Sułek i Pani Eliza. Aktorzy postanowili, że warto przedłużyć życie swoich bohaterów i wymyślili "KOCHAM PANA, PANIE SUŁKU" na żywo, prezentując go w całej Polsce od dłuższego czasu.

Reżyseria: Janusz Kukuła.
Obsada: Krzysztof Kowalewski (Sułkowski), Marta Lipińska (Eliza), Adam Ferency (Marucha), Adam Szałkowski (przy fortepianie)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kocham Pana, Panie Sułku

Doskonała rozrywka. Aktorzy w doskonałej formie scenicznej.
cóż wspomnień czar - zamykałem oczy i słuchałem trójki w wieku 20 lat ,, echhhhhhhh
Cena absolutnie nie adekwatna do występu.Samo przedstawienie dobre,tyle że "odgrzewane kotlety. Pani Marta Lipińska rewelacyjna wielki ukłon.
Bardzo fajny spektakl pan Sułek i pani Eliza rewelacyjni .
Ceny biletów moim skromnym zdaniem mogłyby być troszkę przystępniejsze(dostrzegłem bardzo dużo wolnych miejsc na widowni). Poza tym wszystko w jak najlepszym porządku , organizacja na 5.

Polecane z kategorii spektakl