spektakl

Kolory Miasta

spektakl

Kolory Miasta

Kolory Miasta - Bilety na spektakl teatralny

spektakl teatralny dla dziecindz 3.212.00

sala: Broadway
wstęp: 10 zł, bilety do nabycia online lub w DK Kadr

Interaktywny spektakl teatralny dla dzieci, pełen zwrotów akcji, zabawnych sytuacji i wyjątkowych bohaterów. To bajka o ekologii, ale także o marzeniach, przyjaźni i miłości. Oparta jest na autorskim scenariuszu i okraszona autorską bajkową muzyką. Wszystkie piosenki są śpiewane przez aktorów na żywo i posiadają ekspresyjną choreografię.
Spektakl jest pełen dobrego humoru, ale także treści edukacyjnych. Porusza on tematy ekologiczne, zaznajamiając dzieci z pojęciem smogu, niskiej emisji, a także segregacji odpadów. Poprzez dobrą zabawę uczy, jak ważna w życiu człowieka jest przyroda. Przez okrągłe 60 minut bawi widzów – zarówno tych najmłodszych, jak i ich rodziców.
Poprzez ten wyjątkowy interaktywny spektakl, w którym uczestniczyć będzie każde dziecko poprzez emocje, a także animacje i piosenki, najmłodsi dowiedzą się jak możemy „odczarować” nasze polskie miasta, by stały się ekologiczne i kolorowe.
Spektakl skierowany jest do dzieci w wieku 3-11 lat.

Opis fabuły:
Każdy zwierzak kocha czystą przyrodę i marzy, aby zawsze wokół było kolorowo. Niektóre ze zwierząt mają jednak bardziej wyszukane marzenia. Jeżyk Jerzy i Zając Zuza, czyli najlepsi leśni przyjaciele, postanowili zostać gwiazdami z bajki dla dzieci. A, że nikt do tej pory nie napisał o nich bajki – postanowili wziąć sprawę we własne ręce. Znudzeni swoim bezproblemowym żywotem wyruszają do miasta, gdzie przypadkowo stają się bohaterami spektakularnie ciekawej historii. Trafiają do wyjątkowego miejsca, jakim jest “Zaczarowane Miasto”, w którym wszystko jest szare. Grasuje w nim złowroga Wrona, a nad miastem unosi się smog. Jeżyk i Zajączek muszą stanąć na straży czystej przyrody i przypomnieć mieszkańcom miasta, jak wiele barw ma natura. Postanawiają przywrócić miastu kolory i zdjąć z niego klątwę szarości.
Tylko czy znajdą, by to osiągnąć, odpowiednie zaklęcia?

Czas trwania: 60 minut

Obsada: Natalia Przybylska, Agnieszka Bielecka, Krzysztof Przybylski

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kolory Miasta

Świetny spektakl z przesłaniem. Bardzo profesjonalny! Zachwycał zarówno grą jak i scenografia, efektami, muzyką i strojami. Dopracowany w każdym detalu.
kolorowo i edukacyjnie:) dziekujemy
Pełna uroku bajka. Zaangażowani aktorzy z sercem do dzieci. Muzyka, scenografia - wszystko cudne. Mòj trzy i siedmiolatek byli bardzo zadowoleni. Ja też świetnie się bawiłam. Proszę o więcej!!!
Kultureska jak zwykle na najwyższym poziomie. Jesteśmy na wszystkich spektaklach w Warszawie i okolicach i zdecydowanie prosimy o więcej :)
it was a great show for kids
Dla dzieci super, bo jest interakcja z publicznoscia. Genialny pomysl na wciagniecie dzieci w czynne uczestnictwo. Dla rodzicow - początek ciekawy, środek lekko wydłużony, zakończenie z udziałem dzieci na duży plus. Będziemy do Was przychodzi. Cena biletów również zachęcająca.

Polecane z kategorii spektakl