Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

spektakl

Usta milczą, dusza śpiewa...

spektakl

Usta milczą, dusza śpiewa...

Usta milczą, dusza śpiewa... - spektakl
Dodaj do ulubionych
Ulubione

USTA MILCZĄ DUSZA ŚPIEWA to koncert, podczas którego zabierzemy Państwa w podróż by posłuchać najpiękniejszych, efektownych arii solowych i duetów miłosnych z najsłynniejszych operetek i musicali, pełnych emocji utworów filmowych, standardów światowej estrady oraz niesamowitego arcybrzmienia muzyków.

Wszystko to w znakomitym wykonaniu solistów znanych Pilskiej publiczności, z towarzyszeniem zespołu instrumentalnego ADAM WOJTASIK BAND.

Na scenie wystąpią:

• Emilia Zielińska - sopran. Artystka, która urzeka publiczność niesamowitym głosem o poszerzonej skali oraz ujmuje osobowością.
• Mariusz Adam Ruta- tenor, który doskonale czuje się w przebojach operetkowych jak. i włoskiej estrady. Łączy w sobie skromność z dostojnością.
• Mirosław Niewiadomski – tenor. Artysta wybitny, światowy, na scenie reprezentuje niezwykłą elegancję i mocny, bogaty głęboki głos.
• Adam Wojtasik BAND – zespół doskonałych, gruntownie wykształconych instrumentalistów, także pedagogów. Bogate doświadczenie każdego z muzyków pozwala na rzadko spotykaną elastyczność repertuarową zespołu, który świetnie odnajduje się nie tylko w utworach operetkowym, ale również w przebojach muzyki popularnej.

Repertuar, który przygotowaliśmy to ponadczasowe, najbardziej znane i lubiane przez publiczność utwory. Usłyszymy między innymi: Wielka Sława to żart, Ach Jedź do Varasdin, Co się dzieje oszaleje, Bajadera, Usta milczą Dusza Śpiewa, Granadę, Belle, Buona Serra, i inne. Nie zabraknie utworów Leonarda Cohena i Franka Sinatry.

Zadbaliśmy także o znane motywy muzyczne w wersji instrumentalnej w wykonaniu zespołu.

Wszystko dopełnione niesamowitą sferą perfekcyjnie dobranej kreacji artystycznej.

Słowem oprawi całość Renata Brukiewicz - jedyna prowadząca w Polsce specjalistka z zakresu elegancji i etykiety prowadząca szkolenia z tego tematu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

09.10.2022, 18:00 RCK - Teatr Miejski
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Usta milczą, dusza śpiewa...

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl