spektakl

Kosmiczna podróż

spektakl

Kosmiczna podróż

Kosmiczna podróż - Bilety na spektakl teatralny

Dla tych wszystkich, którzy zafascynowani są magią kosmosu Teatr Czarnego Tła stworzył coś specjalnego. Przygotował jedyną w swoim rodzaju podróż po świecie kolorowych galaktyk, układów słonecznych, a nawet czarnych dziur, która na pewno skończy się bliskim spotkaniem trzeciego stopnia. Znane nam już z „Mam talent” kurczaki przybierają nową maskę – tym razem kosmonautów, ale nie ma wątpliwości, że mamy szansę spotkać też prawdziwych kosmitów.
Wystarczy więc spojrzeć na scenę i uruchomić wyobraźnię, aby zobaczyć prawdziwe czary.
Tych kilka nietuzinkowych kobiet jest w stanie zaprezentować prawdziwą magię. Na co dzień nauczycielki, rysowniczki, tancerki i uczennice, wieczorami przebierają się w czarne stroje i w świetle UV dają się całkowicie ponieść wyobraźni.
Projekt inspirowany jest tym, co bardzo odległe, ale też twardo stąpa po ziemi, a rytmu i porządku nadaje muzyka Hansa Zimmera, który świetnie wpisuje się klimat całego przedsięwzięcia. Mimo, że na scenie nie pada ani jedno słowo, to wszystko co najważniejsze przekazują autorskie rekwizyty i kukły, ale przede wszystkim ruch sceniczny i taniec, który odpowiada za to, że dekoracje ożywają.
Nie pozostaje więc nic innego, jak wraz z autorkami wyruszyć w tę „Kosmiczną Podróż”.

Spektakl dla dzieci od ok 5 lat oraz dla młodzieży i dorosłych

Teatr Czarnego Tła to prywatny niezależny teatr zajmujący się magiczną konwencją 'czarnego teatru'.
Jest to najprawdopodobniej jedyna, tego typu, stacjonarna scena w kraju.
Czarny teatr - to niezwykła forma sceniczna, której korzenie znajdują się na Dalekim Wschodzie i polega na tym, że aktorzy i scena są w kolorze czarnym, a widać tylko rekwizyty i dekoracje rozświetlone światłem UV.

Obsada:
Anna Jasiołek, która porusza planety i wyznacza bieg gwiazd
Aleksandra Kajewska, pomysłodawczyni i to od niej zależy w jakie konstelacje te gwiazdy się uformują
Agata Kajewska , Zuzia Lichota , Marcelina Kubies, Paulina Mizera, Gabriela Sznajder - czyli mechanizm wszystkiego, co po scenie się porusza, a więc: planet, kosmitów, astronautów, planet i wielu innych elementów
Magdalena Gremlowska – do niej należy trudne zadanie sfilmowania kosmosu
Magdalena Baljon – w jej gestii leży opisanie tych wszystkich zjawisk

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kosmiczna podróż

Ciekawy pomysł, ale przedstawienie trochę przydługie, jak na taka formę, przez co pod koniec troszkę już ciężko było dzieciom wysiedzieć.

Polecane z kategorii spektakl