spektakl

Koty trzy - Rodzinne Spotkania z Teatrem

spektakl

Koty trzy - Rodzinne Spotkania z Teatrem

Koty trzy - Rodzinne Spotkania z Teatrem - Bilety na spektakl teatralny

Październikowe "Rodzinne Spotkania z Teatrem" w WCK

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na kolejną odsłonę dobrze znanego i lubianego cyklu "Rodzinnych Spotkań z Teatrem". Tym razem na wodzisławskiej scenie wystąpi Teatr Gry i Ludzie z Katowic ze spektaklem pt. "Koty Trzy". Rzecz dziać się będzie 20 października o godzinie 16:00.

"Koty Trzy" to wesoły i bardzo kolorowy interaktywny spektakl dla najmłodszych dzieci. W kocim świecie wcale nie jest zwyczajnie i nudno. Trójka bohaterów - Pazurek, Chrupek i Kitka to naprawdę niezłe gagatki i dlatego przydarzają się im całkiem śmieszne i "wybuchowe" historie. Kto jest ciekawy, co stanie się z armatą dziadka pirata, czy możliwe jest złapanie chmurki w locie i czy to na pewno kotek wypił mleczko, i ogonkiem stłukł jajeczko, musi to zobaczyć! Kociaki są niesforne i dowcipne, rozśpiewane i roztańczone, choć czasem z ich muzykowania wychodzi "kocia muzyka".

Spektakl w reżyserii Macieja Nogiecia potrwa około 40 minut. Wystąpią w nim: Ania Kandziora/Katarzyna Jastrzębska, Justyna Świętojańska/Alicja Szymkiewicz, Magda Tramer/Agata Majewska.

Najmłodszych widzów zapraszamy do Wodzisławskiego Centrum Kultury już na godzinę 15:00 na cykl "Bawmy się razem", gdzie wraz z wodzisławską Szkołą Rysunku i Malarstwa kreARTywni, chętni wezmą udział w warsztatach upcyklingowych (obowiązują zapisy).

W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Koty trzy - Rodzinne Spotkania z Teatrem

Polecane z kategorii spektakl