spektakl

"Kraina melodii" Teatru Tańca Memento

spektakl

"Kraina melodii" Teatru Tańca Memento

"Kraina melodii" Teatru Tańca Memento - Bilety na spektakl teatralny

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na spektakl dla dzieci pt. „Kraina melodii” w wykonaniu małych aktorów z Teatru Tańca Memento. Przedstawienie zostało zaplanowane na 13 czerwca, w niedzielę na godz. 18:00.

Spektakl taneczny „Kraina Melodii” to zbiór bajek opowiadanych przez instrumenty, tańczony przez najmłodszych aktorów z Teatru Tańca Memento. Dzięki twórczości zespołu Pomelody, który tworzy niezapomniane, inspirujące bajki oraz dzięki wyjątkowej wyobraźni i energii dzieci teatru z WCK stworzony został świat tańca, muzyki i bajek.

  • Z nieukrywanym entuzjazmem czekamy na spotkanie z widzami. Po tak długiej przerwie od występów na scenie z publicznością cieszymy się, że będziemy mogli zaprezentować nasz najnowszy spektakl. Serdecznie zapraszamy na „Krainę melodii” - mówi Małgorzata Karwot, reżyser spektaklu.

Teatr Tańca Memento działa w Wodzisławskim Centrum Kultury od wielu lat. Grupa specjalizuje się w tańcu współczesnym, experimental z elementami street dance. Instruktorami są Małgorzata Karwot i Mateusz Soboszek. W spektaklu zatańczą: Nicola Bernat, Amelia Cudok, Lena Dzumyk, Lara Hosaniak, Oliwia Jordan, Wiktoria Jordan, Amelia Kudełka, Bianka Kudełka, Liliana Przybyszewska, Oliwia Reguła, Marcelina Smyczek, Hanna Sosna, Antonia Zagola.

  • Spektakle Teatru Tańca Memento to zawsze gwarancja pięknego widowiska, pełnego emocji, świetnej muzyki, tańca, światła i barw. Jestem przekonana, że tak będzie i tym razem. Gorąco zapraszam wszystkich do Wodzisławskiego Centrum Kultury – mówi Katarzyna Rokowska-Szyroki, dyrektor WCK.

Co ma wspólnego myszka i lew? Jak tańczą krasnoludki i królewna śnieżka? Czy syrenki obchodzą urodziny? Tego i wielu innych rzeczy widzowie dowiedzą się już 13 czerwca w Wodzisławskim Centrum Kultury. Będzie to przedstawienie dla dzieci oraz całych rodzin. Bilety w cenie 15 zł dostępne są na stronie www.wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet.

Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem. Warunki uczestnictwa w wydarzeniach określa Regulamin udziału w seansach Kina Pegaz oraz w innych wydarzeniach artystycznych w Wodzisławskim Centrum Kultury w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania/przeniesienia imprezy w razie wprowadzenia obostrzeń w walce z wirusem COVID-19.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: "Kraina melodii" Teatru Tańca Memento

Przedstawienie Cudowne nie spodziewałam się takiego profesjonalizmu było przepięknie dzieciaczki przygotowane na 6+ ,sliczne stroje naprawdę PRZEPIEKNIE ;)
Wspaniałe wydarzenie artystyczne. Piękna muzyka, piękne stroje, wspaniały scenariusz. Zachęcam wszystkich do uczestnictwa w spektaklach Teatru Tańca Memento wszystkich grup. Polecam gorąco, naprawdę warto !!!
Bardzo przyjemnie się oglądało. Dzieci świetnie przygotowane do swoich ról
Występ przepiękny. Bardzo profesjonalnie przygotowany.

Polecane z kategorii spektakl