spektakl

Kroniki przemocy

spektakl

Kroniki przemocy

Kroniki przemocy - Bilety na spektakl teatralny

sala: Broadway
wstęp wolny, rezerwacja miejsc wyłącznie online

Wiele złych rzeczy związanych z przemocą dzieje się blisko nas. Bliżej niż byśmy tego chcieli. Skłonność do różnego rodzaju przemocy jest w każdym z nas, ukryta, uśpiona, wyparta, stłumiona lub oswojona. Każdy z nas był też w jakimś stopniu ofiarą przemocy. Raz udaje się nam jej przeciwstawić, a raz nie. Powstaje pytanie, od czego więc zależy, jak na nią zareagujemy?

“Kroniki przemocy” to cztery przeplatające się historie, przedstawiające zaskakujący obraz przemocy, który skłania do refleksji.

Reżyseria i adaptacja: Andre de la Cruz
Obsada: Ewa Dzikowska, Tomasz Konopka, Magdalena Maria Róża Kulik, Gloria Lipińska, Emilia Niedzielak, Marcin Safaryn, Patrycja Strupińska, Ireneusz Wojaczek, Joanna Wykrytowicz, Paulina Zdeb-Rąkoska
Plakat: Ireneusz Wojaczek
Konsultacja choreograficzna nad prologiem – Paulina Szczęsna
Choreografie – Emilia Niedzielak i Magdalena Maria Róża Kulik

Na podstawie fragmentów: “Funny Games”, “Precious”, “Te doy mis ojos” i wywiad z Richard Kukliński
Realizacja: Grupa teatralna Kadratowi.

!UWAGA!
Szanowni Państwo,
W związku z epidemią COVID-19 we wszystkich przestrzeniach DK Kadr funkcjonujemy w reżimie sanitarnym: prosimy o noszenie maseczek ochronnych, dezynfekowanie dłoni, trzymanie dystansu. Prosimy także wszystkich odwiedzających o wypełnianie oświadczeń o stanie zdrowia.

Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo dokumenty, z którymi zapoznanie się jest warunkiem uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez DK KADR w czasie trwania stanu epidemii.

Prosimy o ich pobranie oraz – jeśli to wymagane – wydrukowanie i podpisanie odpowiednich oświadczeń. Oświadczenia znajdziecie również Państwo w naszej recepcji.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kroniki przemocy

cudowna uczta dla duszy! Temat co prawda niezwykle trudny, ale pokazany w realistyczny sposób, wywołujący ogromne emocje. Polecam każdemu, kto oczekuje głębszego sensu w sztuce, a nie tylko powierzchowności.
Bardzo mi się podobało. Ciekawie zaprezentowane historię.
POLECAM, INTERESUJĄCY SPEKTAKL..
Niesamowite przedstawienie, zostawiające chwilę refleksji
Świetny spektakl, bardzo dobrze zagrany. Temat ciężki ale jakże ważny. Trzeba mówić o takich rzeczach bo one się dzieją wokół nas. Przemoc jest niestety na każdym kroku. Polecam.
Naprawdę świetna sztuka, na poziomie dobrych warszawskich teatrów!
Niesamowite pełne emocji coś wspaniałego !!!
Wspaniały spektakl. Wbija mocno w fotel.

Polecane z kategorii spektakl