spektakl

Kruszynka - spektakl rodzinny

spektakl

Kruszynka - spektakl rodzinny

Kruszynka - spektakl rodzinny - Bilety na spektakl teatralny

Zapraszamy na majowy spektakl rodzinny pt. "Kruszynka" w wykonaniu Teatr Lalek Pinokio - największego objazdowego teatru lalek w Polsce! Spektakl odbędzie się 26 maja (sobota) o godzinie 10:00 w CKP Dwór Czeczów.

BILETY: 7zł/os. do nabycia w dniu spektaklu przed godziną rozpoczęcia (płatność gotówką oraz kartą)

UWAGA! Przydatne informacje:
Obowiązują zapisy! Przy zapisach prosimy o podanie ilości biletów oraz numer telefonu. Osoby zapisane, będą mieć pierwszeństwo wejścia na salę. W przypadku dużego zainteresowania, powiadomimy o braku miejsc, a w dniu spektaklu, tylko osoby z listy, będą wpuszczane na salę! Prosimy o wcześniejsze przybycie w celu zakupienia biletu i zajęcia miejsc na sali. Dziękujemy!
ZAPISY:
-tel.: 12 651 39 13
-kom.: 509 590 322
-e-mail: czeczow@ckpodgorza.pl
-wiadomość: Facebook Dwór Czeczów

OPIS:

Spektakl opowiadający o Kruszynce – cyrkowej słonicy. Nasza Kruszynka nie lubi pomagać innym, jest samolubna i myśli tylko o sobie. Zwierzątka zmuszone są jej pomagać. W końcu słonica odkrywa że prawdziwy sekret przyjaźni polega na wzajemnej pomocy i akceptacji samego siebie i innych. Akceptujmy innych i samych siebie bez znaczenia kim jesteśmy i jak wyglądamy. Przedstawienie edukacyjne i pouczające. W sposób bajkowy pokazuje wartości przyjaźni, zrozumienia, akceptacji i pomocy potrzebującym.

ZAPRASZAMY! :)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kruszynka - spektakl rodzinny

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl