spektakl

Kto otworzy drzwi?

spektakl

Kto otworzy drzwi?

Kto otworzy drzwi? - Bilety na spektakl teatralny

Teatr Mewa zaprasza na mocny, humorystyczny i trzymający w napięciu spektakl.

Dwie bohaterki uwięzione w zamkniętej w tajemniczy sposób kostnicy. Nie wiedzą, kto je zamknął, nie wiedzą, co dzieje się na świecie. Ba, nie mają pewności, co do tego, czy świat jeszcze istnieje, a nawet czy same przypadkiem nie umarły. Owe lęki podsycają w nich dodatkowo tajemnicze telefony, od kogoś, kto już nadjeżdża, kto je być może wypuści, być może zabije, być może (ostatecznie) osądzi. To swoisty teatr absurdu, komedia omyłek, albo raczej pomylonych przypuszczeń.

Premiera odbyła się 23 lutego 2019 na scenie Domu Kultury Stare Babice.

Podczas przedstawienia - bezpłatna opieka nad dziećmi w wieku 4-10 lat, dzieci należy wcześniej zgłosić na: zapisy@naszeszczescia.pl

autor: Neda Neżdana
tłumaczenie: Jerzy Czech
Reżyseria: Ludmiła Miłowanowa, Aleksandra Perkowska
Występują: Julia Trębacz, Aleksandra Perkowska
Czas trwania – 60 min

Bilety na spektakl dostępne są na www.biletyna.pl lub w kasie Domu Kultury Stare Babice. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice bilety ze zniżką 20 % tj. 12 zł. Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w kasie Domu Kultury Stare Babice przy ul. Południowej 2a w Zielonkach-Parceli po okazaniu Karty Dużej Rodziny lub Karty Seniora. Płatność kartą. Kasa czynna pn-pt. godz. 8:00-16:00.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kto otworzy drzwi?

Dwie aktorki a tak wiele emocji. Polecam. To był bardzo dobrze spędzony wieczór. Dziękuję pomysłodawcom i wykonawcom - oby więcej takich spektakli.
Jestem zachwycona, szuka bardzo mi sie podobala. Przeslanie dajace do myslenia. Na co dzien czlowiek nie rozmysla o kazdym wyborze a warto. bardzo dobry pomysl z opieka dla dzieci.
Znakomity spektakl z przesłaniem. Wykonanie na 5+ Aktorki fantastyczne. Mnie przekonała sceniczna Wiktoria - grała twarzą i była bardzo ekspresyjna. Weronika - grała jej przeciwieństwo - stonowana, poukładana ale trochę zagubiona i niepewna siebie.
Warsztat aktorski obu Pań zasługuje na dużo lepszy tekst. W przypadku „Kto otworzy drzwi” raziły mnie: zbanalizowany język, stereotypizacja postaci, pomieszanie gatunkowe, sztucznie podkręcane tempo, pretensjonalne zakończenie utworu. Trzymam kciuki za casting na autora i następną premierę :-)
Bardzo mi się podobał spektakl,chętnie bym poszła na inny w wykonaniu aktorek. Koniec umilił słodki poczęstunek z kawą i herbatą, można było porozmawiac z aktorkami.
Dobry spektakl. Dający do myślenia i jednocześnie zabawny. Brawa dla dziewczyn.
Nie ma co się rozpisywać dobre przedstawienie i dobrze zagrane.
Bardzo przyjemnie spędzony czas. Interesujące przedstawienie.
Uwaga! Nie dla osób przeżywających żałobę! Spektakl bardzo dobry, z przesłaniem. Tylko tematyka, na której buduje dość kontrowersyjna. Organizacja więcej niż dobra. Polecam miejsce!
Ciekawa, świetnie wyreżyserowana sztuka! Fantastyczna gra aktorska ! Sprawdźcie sami.
Bardzo dobre przedstawienie. Jednak klimatyzacja była ustawiona na zbyt niska temperaturę. Siedziałem w drugim rzędzie.
Spektakl balansował emocjami publiczności, było śmiesznie, refleksyjnie, smutno. Największym minusem była klimatyzacja tak mocno działająca, że przeszkadzała w odbiorze sztuki.
Bardzo ciekawa i intrygująca sztuka. Miejscami z akcentami komediowymi A ci ważne również z wartościowym morałem.
Spektakl świetny! Bardzo dobra gra aktorska: fantastyczne dziewczyny! Polecam serdecznie.
W ciekawy sposób przedstawiona uniwersalna prawda. I do śmiechu, i do refleksji. W mojej ocenie BRAWO! Polecam.
Sztuka z ukrytym potencjalem ktory sie ujawnia!
Miło spędzony czas, fajnie zagrane, trochę zbyt patetyczne zakończenie. Polecam

Polecane z kategorii spektakl