spektakl

"Ktoś zapukał mi do buta", czyli jubileusz 21 lat Mumio

spektakl

"Ktoś zapukał mi do buta", czyli jubileusz 21 lat Mumio

"Ktoś zapukał mi do buta", czyli jubileusz 21 lat Mumio - Bilety na spektakl teatralny

Ktoś zapukał mi do buta, czyli jubileusz 21 lat Mumio
spektakl w ramach Festiwalu MUMIO

Drodzy Państwo!

Mija 21 lat Mumio na scenie i ekranie. Z tej okazji zapraszamy was gorąco a z drugiej strony serdecznie na bezprecedensowe wydarzenie – Ktoś zapukał mi do buta, czyli 21 lat Mumio. Pragniemy zaprezentować Państwu podczas marcowego wieczoru w Nowohuckim Centrum Kultury, to co najcenniejsze w historii i specyfice Mumio, najlepsze sceny, pamiętne postaci, szalone improwizacje, spotkania z przyjaciółmi oraz pokazać to, czego jeszcze nikomu i nigdzie nie pokazywaliśmy na scenie i ekranie.

Ktoś zapukał mi do buta, spektakl finałowy – czyli jak zmieścić 21 lat MUMIO w dwie godziny. Swoisty ekstrakt tego co najciekawsze w Mumio. Do udziału w spektaklu wysłaliśmy zaproszenia wszystkim postaciom mumiowego unniwersum. Nie mamy pewności, kto przyjdzie, spodziewamy się Jeżyka, Psa, Biedronnki, Pancernników, Sokoła, Fok, piętnastu tysięcy ludzi z osiedla za przystankiem, Profesora Sasaskiego, Duszanna z motorem, Pana z saturatorem, Macieja, Jędrzeja, Pani Serwusowej z Panem Eugeniuszem i oczywiście Symfonicznego Chóru oraz wielu, wielu innych gości, których jako niespodzianki zachować pragniemy.

Tak szalonego, nieprzewidywalnego i brawurowego spektaklu Mumio jeszcze nie było.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: "Ktoś zapukał mi do buta", czyli jubileusz 21 lat Mumio

Niezapomniane przeżycia, to zawsze gwarantuje występ Kabaretu MUMIO! Wyśmienita atmosfera, dobra zabawa, SUPER!
Spektakl Mumio nie spełnił moich oczekiwań. Występ, oprawa, poziom żartu słaby i nie piszę o formie żartu angielskiego który jest specyficzny. Żarty Mumio i mysl przewodnia Mumio - żart przez ośmieszanie, infantylne podejscie przez całe 2 godziny jest nudny i monotemaczyny.
Świetne show :-) Super zabawa przez 2,5 godziny
Poziom nieosiągalny dla żadnego kabaretu w Polsce. Absolutny kosmos!!! Nie wiem czy kiedykolwiek i ktokolwiek będzie w stanie choćby zbliżyć się do poziomu Mumio. Do teraz zbieram szczękę z ziemi :)
Rewelacja!!! Rżałam tak, że nie będę się śmiać teraz już do końca roku, wyczerpałam limit :))
Artyści w niewiarygodnej formie, bawią i śmieszą przez cały, wspaniały występ. Mistrzowie absurdu i wspaniałej zabawy. Humor dla ludzi myślących. I do tego ten niesamowity bis. Bawiliśmy się wspaniale. Dziękujemy i liczymy na następne spotkanie.
140 minut spazmatycznego śmiechu. !!! Terapia, której żaden lekarz nie da Ci, przynajmniej w tej cenie!!!
Rewelacyjny wieczór!
Program dla Miłośników MuMio :-)
Było fantastycznie, kabaret mumio genialny jak zawsze! Minęło 21 lat, a oni nic się nie zmieniają :)
Występ wybitny. Organizacja bez zarzutu. Obsluga bardzo mila i sprawna. Bardzo przyjemny obiekt.

Polecane z kategorii spektakl