spektakl

Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko

spektakl

Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko

Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko - Bilety na spektakl teatralny

Co byś zrobił, gdybyś trafił kumulację w loterii i z dnia na dzień został milionerem? Przed takim dylematem staje główny bohater spektaklu „Kumulacja”. Kiedy w grę wchodzą naprawdę duże pieniądze, zazwyczaj budzą się nasze mocno uśpione demony i prawdziwe pragnienia, a rodzinno- przyjacielskie więzi poddane są najcięższej z prób…
Wygranie wielkiej sumy pieniężnej zmienia bardzo dużo w życiu. Każdego po pierwszej chwili euforii mogą najść wątpliwości. Co z nimi zrobić? A jeśli dodatkowo najbliżsi mają zupełnie inne zdanie niż Ty i nie podzielają Twojej oryginalnej życiowej filozofii? Wówczas wygrane pieniądze mogą okazać się niczym w porównaniu do skali kłopotów, nerwów i emocji, które pojawią się wraz z nagrodą.

Ważne dylematy ubrane w przekomiczne sytuacje, zaskakujące rozwiązania prozaicznych (z pozoru) problemów, dialogi pełne inteligentnego, uszczypliwego poczucia humoru, cięte riposty i obraz najbardziej pierwotnych instynktów ludzkiej natury. A wszystko to w gwiazdorskiej obsadzie! Spektakl „Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko” to gwarancja doskonale spędzonego czasu. Zapraszamy!

Obsada:
Michał Meyer
Maria Dębska
Izabela Dąbrowska
Marcin Bosak

Autor: Flavia Coste
Reżyseria: TOMASZ SAPRYK

Czas trwania: 100 minut z przerwą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

30.10.2021, 16:00 Kijów Centrum
 KUP BILET
30.10.2021, 18:30 Kijów Centrum
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Kraków

Recenzje Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl