spektakl

Kuuki - spektakl dla dzieci od 3 miesięcy do 2 lat

spektakl

Kuuki - spektakl dla dzieci od 3 miesięcy do 2 lat

Kuuki - spektakl dla dzieci od 3 miesięcy do 2 lat - Bilety na spektakl teatralny

WAŁECKIE CENTRUM KULTURY zaprasza rodziców maleńkich dzieci w wieku 0-2 lat na sektakl interaktywny „Kuuki”, Art Fraction Foundation (Poznań) i JIENKYO (Tokio).
Sala widowiskowa WCK
czas trwania: do 40 min

Bilety 10 zł od osoby. Ze względów bezpieczeństwa ilość biletów została ograniczona.

OPIS

空気 (Kuuki) – to japońskie słowo oznaczające powietrze. Składa się ono ze znaków kanji określających niebo, atmosferę i energię jednocześnie. Dla artystów pracujących nad tą produkcja Kuuki/Powietrze to przede wszystkim ruch. Dynamicznie, lekko, zwiewnie, nieuchwytnie – Kuuki to poszukiwanie energii. Czy wiatr można dotknąć? Jak powietrze pachnie? W jaki sposób dźwięczy oddech? Powietrze nieustannie zachwyca nas swoją nieuchwytnością, niedokoreślonością, czaruje obietnicą wzniesienia się w górę, pociąga możliwością lotu, wirowania. Zapraszamy by powietrza dotknąć, poczuć, posłuchać... W tej delikatnej i bezpiecznej przestrzeni artyści, dzieci i dorośli poszukują wspólnych doświadczeń i wzajemnie się inspirują. Ruch, dźwięk, obraz przepełnione są powietrzem.

reżyseria: Alicja Morawska-Rubczak
scenografia: Barbara Małecka
muzyka: Kanako Kato muzyka na żywo: Jakub Drzastwa
wykonanie / wersja polska: Magda Wolnicka i Monika Kiwak
produkcja: Art Fraction Foundation

WAŻNE INFORMACJE:

Mając na względzie bezpieczeństwo i komfort naszych widzów, spektakl "_on_line__" został dostosowany do obowiązujących wytycznych dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych, w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2. Prosimy o wcześniejsze przybycie na miejsce, w celu dopełnienia formalności związanych z bezpiecznym udziałem w wydarzeniu. Każdy widz zobowiązany jest do przestrzegania aktualnych wytycznych Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kuuki - spektakl dla dzieci od 3 miesięcy do 2 lat

Super
Ciekawe doświadczenie nawet dla starszych dzieci. Syn ma 3 lata i podobało mu się. Szczególnie 2 cześć 😊 polecam
Cudowne wydarzenie dla młodych widzów. Dzięki spektaklowi pierwsze spotkania z teatrem były dla mojej Córki atrakcyjne.
Piękny spektakl, spokojna, wesoła muzyka dostosowana do małych dzieci. Jesteśmy zadowoleni, że wzięliśmy udział, nasz 11sto miesięczny synek miał wiele frajdy z tego przedstawienia.

Polecane z kategorii spektakl