spektakl

Kwartet

spektakl

Kwartet

Kwartet - Bilety na spektakl teatralny

Kultowa już historia czterech artystów poszukujących sensu życia, teatru i sztuki jako takiej.

Kwartet Bogusława Schaeffera to inteligentny i dowcipny teatr w wyśmienitej obsadzie, gdzie bohaterowie usiłują odpowiedzieć na pytania fundamentalne. Ambitna próba znalezienia uniwersalnego i niepodważalnego ideału sztuki w miarę rozwoju spektaklu przemienia
się w nieprzewidywalną grę z widzem, pełną żartów, przekomarzania i prowokacji, w trakcie której nikt nie może się czuć bezpieczny – ani aktorzy, ani publiczność odważnie włączana do występu.

Na oczach widzów tekst wybitnego polskiego kompozytora i ledwie zarysowana sytuacja dramatyczna stają się pretekstem dla fascynujących improwizacji znakomitych aktorów, którzy zostawiają sobie duży margines na zabawę z publicznością, dzięki czemu każdy spektakl jest zupełnie inny od pozostałych!

Wybitne aktorstwo, atmosfera „półprywatności", zmienność konwencji, zaskakujące widza niespodzianki – to wszystko składa się na oryginalne i dowcipne widowisko, które co wieczór zachwyca swoją niepowtarzalnością.

Zapraszamy zarówno miłośników teatru, jak i muzyki!

Autor: Bogusław Schaeffer
Reżyseria: Mikołaj Grabowski
Obsada wymienna: Andrzej Grabowski, Jan Frycz, Jan Peszek, Mikołaj Grabowski,
Tomasz Karolak

Czas trwania: 70 min

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kwartet

Niestety, nie bawiliśmy się dobrze. Powiem szczerze - pierwszy raz w życiu miałam ochotę opuścić teatr w trakcie spektaklu. Gdybym nie widziała wcześniej interpretacji podobnego tekstu tego samego autora w wykonaniu innego teatru, pomyślałabym, że jestem niedouczona, bądź że nie rozumiem tzw. "sztuki wysokiej". Być może wersja "Kwartetu", którą nam przedstawiono była właśnie tą "kanoniczną", ale nie zmienia to mojej opinii, że pomysły reżysera oraz wykonawców nie trafiły w mój gust.
Bilety były prezentem dla rodziców.. Niestety okazało się, że spektakl był na żenująco niskim poziomie.. Rodzicom wstyd było za takich niby dobrych aktorów. Mnóstwo wulgaryzmów i upokarzających widza sytuacji scenicznych. Całkowity brak szacunku dla widza!! Spektakl bez jakichkolwiek wartości!! Jedna gwiazdka, ponieważ nie da się nie zaznaczyć zadnej!!!
spektakl świetny, żałuję tylko, że bez jana Frycza:(
Mieszanka konwencji teatralnych, wirtuozeria wykonania, nowomowa, zabawy językowe...obśmiałam się jak norka.
Bardzo fajny spektakl-dużo absurdalnych sytuacji ,które wywołują salwy śmiechu na widowni -POLECAM!
Świetny, dowcipny spektakl. Ponad godzina wspaniałej zabawy. Genialne aktorstwo. POLECAM
świetna zabawa
sztuka nietypowa - brawurowo zagrana. Miłe 1,5 godziny w teatrze.Ani jednego wolnego miejsca na widowni
Świetny seans. Szkoda tylko że bez Jana Frycza - uwielbiam go. Kunszt aktorski całego KWARTETU - znakomity!
Spektakl rewelacyjny. Wspaniała gra aktorów. Super atmosfera. Wczyśniej byłam na Scenariuszu dla trzech aktorów. I tym razem się nie zawiodłam.
Spoko, ale nie to, jak byli młodzi. Jakoś mniej werwy i zaangażowania. Nie dziwie się tyle lat to grać, chyba już z ponad 30.
Świetna gra aktorska. Polecam

Polecane z kategorii spektakl