spektakl

"LEGENDARIUM": "Niedźwiedź" Kompania Teatralna Mamro

spektakl

"LEGENDARIUM": "Niedźwiedź" Kompania Teatralna Mamro

"LEGENDARIUM": "Niedźwiedź" Kompania Teatralna Mamro - Bilety na spektakl teatralny

Jednoaktówka „Niedźwiedź” powstała w ramach cyklu Legendarium to sceniczna wersja współczesnej legendy o „Niedźwiedziu-Mścicielu” opartej na wydarzeniach, które miały miejsce w latach siedemdziesiątych XX w. na terenie Bieszczadzkiego Parku Narodowego." Spektakl odnotował niesamowity sukces festiwalowy zdobywając w ciągu niespełna dwóch miesięcy aż pięć nagród, w tym dwa razy Grand Prix.

Spektakl dla widzów od 16 roku życia.

Scenariusz i reżyseria - Grzegorz Reszka

Kostiumy - Iwona Turek

Obsada NIEDŹWIEDŹ: Szczepanek - Sebastian Budnicki, Maciakowa - Joanna Mazurkiewicz/ Anna Szafrańska, Latoszek - Tomasz Mitrowsk,i Leśniczy - Marcin Barszcz, Włodek - Marcin Turek, Klawisz I - Krzysztof Siwiński, Klawisz II - Rafał Bobrowski, Dyrektor - Paweł Mitrowski, Wojewoda - Marcin Górski, Premier Cyrankiewicz - Maciej Żybula.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: "LEGENDARIUM": "Niedźwiedź" Kompania Teatralna Mamro

Mamro jak zwykle nie zawodzi, na każdy ich spektakl można iść w ciemno. Nie ma się co rozpisywać, po prostu trzeba to zobaczyć.
Zbyszek 01.03.2018 17:46
Świetny spektakl. Dużo humoru i śmiechu. Ukazany jest klimat rozmów rodem z PRL-u. Wymyślono fikcyjnego niedżwiedzia info o tym doszła do władz partyjnych w Warszawie , premier chciał zapolować na niedżwiedzia, którego nie było. Brawo dla MAMRO. J.Sz.
Świetny spektakl do pośmiania się i odprężenia

Polecane z kategorii spektakl