spektakl

La Bombe

spektakl

La Bombe

La Bombe - Bilety na spektakl teatralny

LA BOMBE to prawdziwie BOMBOWA komedia, wspaniali aktorzy, piękna sceneria, muzyka, kostiumy i sceny, które sprawią, że będziecie śmiać się do łez!

Caroline i Stéphane, małżeństwo od dwunastu lat, trójka dzieci, wyjeżdżają na Korsykędo swojego wakacyjnego domu… zdeterminowani, by odpocząć i zakochać się w sobie ponownie po urodzeniu najmłodszego dziecka.
TO NIE BĘDZIE ŁATWE!!!

CAROLINE (Katarzyna Glinka/ Anna Czartoryska-Niemczycka) jest w środku „poporodowej” depresji, staje się zniesmaczona sobą, odczuwa niechęć do otoczenia i rozwija irracjonalną zazdrość.

ALBAN (Wojciech Błach/ Michał Rolnicki) przyjaciel rodziny, zawzięty biegacz, właśnie porzucony przez żonę, krystalizuje wszystkie obawy Caroline.

STÉPHANE (Radosław Pazura/ Sambor Czarnota) sfrustrowany psycholog, rozumie powagę sytuacji, wyprzedza sprawy i z troski o żonę zatrudnia opiekunkę na czas wakacji.

SAM (Karolina Sawka/ Maria Wieczorek) opiekunka zwerbowana ze względu na swoją motywację i fakt bycia dwujęzyczną, przyjeżdża z Londynu do Bastii z całym bagażem…
1,80 m, obwód w pasie 60 cm, miseczka D, włosy spływające na plecy, seksowny akcent…
i skrywany sekret.

Atmosfera robi się gorąca, STÉPHANE i ALBAN się gotują, a CAROLINE się przegrzewa… Krótko mówiąc, to „BOMBA” w każdym tego słowa znaczeniu!

Reżyseria: Sambor Czarnota
Producent: IDEA ART Hubert Ziętala
Autor: Carole Greep
Tłumaczenie: Beata Geppert
Scenografia: Witold Stefaniak
Kostiumy: Aneta Suskiewicz

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Skarżysko-Kamienna

Brak wydarzeń w: Skarżysko-Kamienna

Recenzje i opinie: La Bombe

Spektakl super, dużo smiechu, fajne teksty No i oczywiście gra aktorów klasa. Gorąco polecam
Świetna sztuka. Mistrzowska gra Anny Czartoryskiej - Niemczyckiej, Marii Wieczorek, Sambora Czarnoty i Michała Rolnickiego
Warto zobaczyć, sporo śmiechu, świetna gra aktorska.
Dom Technika oszczędza na ogrzewaniu, na sali było bardzo zimno przez cały czas trwania spektaklu co było bardzo niekomfortowe. Odnośnie spektaklu - nagłośnienie było bardzo słabe, nie było słychać co mówią aktorzy (siedzieliśmy w VI rzędzie) Postawione mikrofony na środku sceny nie spelniały swojej roli. Nigdy wcześniej nie doświadczyliśmy takiej nudy, humor - poziom bardzo słaby. To były dla nas najgorzej wydane pieniądze. Żałujemy bardzo. W trakcie spektaklu była zaplanowana przerwa. Jak mogą czuć się aktorzy, którzy po przerwie kontynuując swoją rolę widzą wiele pustych miejsc - to daje mocno do myślenia. Saki po 20 min. zastanawialiśmy się czy jest sens zostać do końca. Zdecydowanie nie polecamy a do Domu Technika już nigdy nie zawitamy. P.s. Wojciech Błach odegrał najlepiej z pozostałych swoją rolę, tylko jego chciało się oglądać. Dla tego Pana brawa👏
Spektakl bardzo fajny, życiowy z doza humoru.
Petarda. Kupa radości i fantastycznych tekstów. Cudowna gra aktorska i zaskakujące zakończenie.
Bardzo życiowy spektakl, pełny humoru, super obsada aktorska, a Pan Rolnicki the best 😄

Polecane z kategorii spektakl