spektakl
Lekko nie będzie - WojArt

spektakl

Lekko nie będzie - WojArt

Lekko nie będzie - WojArt - Bilety na spektakl teatralny

Lekko nie będzie - WojArt - Poznań Kino Apollo | Kupuj Bilety Online

Oburza Was nieco większa różnica wieku w związkach? Śmieszą – w myśl zasady: mnie by się to nie przydarzyło – panie i panowie zauroczeni młodszymi partnerami? Jeśli tak, ta sztuka rozbawi Was do łez i pokaże, że teoria bardzo różni się od życiowej praktyki.  
„Lekko nie będzie” autorstwa Jean-Claude’a Islerta to niezwykle zabawna francuska komedia o miłości, pozorach, szukaniu szczęścia na przekór konwenansom, tolerancji dla własnych wybryków i hipokryzji w ocenianiu innych.
Stateczny wykładowca Eduardo (Tomasz Sapryk/Jan Jankowski) romansuje ze sprytną studentką Sarah (Zofia Zborowska/Katarzyna Grabowska), zaś jego była żona Marion (Lucyna Malec) zakochała się w młodszym partnerze.  Ich córka Julie (Julia Rosnowska) ma nowego, troszkę starszego narzeczonego Marco, wąsatego „artystę”, lekkoducha, bez grosza przy duszy (Kacper Kuszewski). Wspólnie zapoczątkują lawinę omyłek i absurdu, komplikacji i rozwiązań, które nie wpadłyby Wam do głowy. ...bo kiedy wszystko zawodzi, zawsze można zrzucić winę na hydraulika – imigranta ze wschodu...
Przygotujcie się na wyjątkowo zabawny wieczór, a jeśli nie lubicie się śmiać, to możemy Wam obiecać, że lekko nie będzie!


Obsada: Lucyna Malec, Tomasz Sapryk/Jan Jankowski, Katarzyna Grabowska/Zofia Zborowska, Kacper Kuszewski, Julia Rosnowska, 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Super Występ!!! Duży minus i problem to brak wentylacji.
Beata 16.10.2019 14:26
Dawno się na nie bawiłem

PROMOCJA DNIA

-25%

Gdynia
25.10.2019 19:00

bilety od 45,00 zł

KUP BILET

Polecane

Poznań inne wydarzenia