kabaret Piotr Bałtroczyk

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

kabaret Piotr Bałtroczyk

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków - Bilety na kabaret

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków - Poznań Centrum Kongresowo - Dydaktyczne UM | Kupuj Bilety Online

Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć. Bałtroczyk zaczyna niebanalnie od: ”Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją, a Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny''.
To właściwie jedyny powtarzalny fragment wieczoru, w którym macie szansę uczestniczyć. Co nastąpi po: „Dobry wieczór Państwu”, jest również zagadką dla Bałtroczyka.
Inwigilowany przez nadobną dziennikarkę (a jest na nadobność wrażliwy) przyznał kiedyś, że ma głowie jakieś 7 godzin monologu i nieustanną zagadką jest dla niego, co wybierze z tajemnych szufladek umysłu Bałtroczyk Estradowy.
„Są wciąż dla siebie zagadką, Bałtroczyk Estradowy (BE) i Bałtroczyk Zwykły (BZ) i to być może, utrzymuje jednego i drugiego w wysokiej dzielności bojowej, mimo, że każdy z nich z coraz większym przekonaniem może potwierdzić, że starość nie jest dla mięczaków.”
Z BE - jak uprzejmy był się wyrazić Janusz Grzywacz - „słowa sypią się jak gó....o z barana”.
BZ zazwyczaj milcząc okupuje przytulny kącik w rogu, oddając się lekturze bądź nałogom, lub usiłując bezskutecznie oddać się nadobnej dziennikarce, by w końcu jednak wybrać nałóg, lekturę, czy gitarę.
Rządy zmieniają się, rozpada się Unia, a na tym tle Bałtroczyk jawi się jak oaza stabilności.
Nie zmienia się od lat jego negatywny stosunek do garniturów, które traktuje jak zawodowe zło konieczne. Stały jest też bałwochwalczy stosunek do ciężkich motocykli, które ujeżdża w długich trasach. Wielbi obrazy Jana Stanisławskiego i akustyczne gitary ze szlachetnego drewna, których twórcy też byli Mistrzami. Wiele jest rzeczy, które Bałtroczyka interesują. Od budownictwa drewnianego na Warmii ukochanej, przez nowe techniki szpachlowania, do przystawek
w Telecasterach.
Zobaczcie, co się przydarzyło Bałtroczykowi, od czasu Waszego ostatniego z Nim spotkania.
Wszystko jest inspiracją …
Tak powstają wciąż nowe fragmenty narodowej epopei …
Posłuchajcie proszę kolejnej wersji opowieści Piotra Bałtroczyka … .

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Poznań

Recenzje

Bardzo sympatyczne przedstawienie. Organizacja bez uwag. Polecam
Bardzo zabawny występ, Pan Piotr Bałtroczyk rzuca dowcipami w bardzo zwinny sposób, który zawsze zaskakuje odbiorcę i pozbawia oddechu. Z chęcią poszedłbym jeszcze raz oraz kupił bilet komuś bliskiemu na urodziny jako ciekawy prezent będący jednocześnie intelektualną pożywką.
Podziwiam talent i humor. Dziękuję za wspaniały wieczór.
bawiłam się przednio! Pan Piotr w świetnej formie!
Serdecznie Polecam.
Pełen humoru, na wysokim poziomie występ Pana Bałtroczyka powodował salwy śmiechu, tłumione niestety przez maski na twarzach większości widzów. Swoją drogą ciekawe jak wyglądały po ponad półtoragodzinnym użyciu, a koszy na odpady medyczne jakoś nie zauważyłem🙂Pan Bałtroczyk w świetnej formie, choć mógłby ubrać się w mniej spraną odzież wierzchnią🙂
Występ mi się podobał ale organizacja bardzo słaba. Bilety podczas zakupu w różnej cenie w zależności od lokalizacji, a przy wejściu wolna amerykanka, kto pierwszy ten lepszy. Oświetlenie Piotra fatalne, tylko od góry, nie gdybym nie wiedział że to on to bym nie rozpoznał. Scena NOT - nie polecam, występ Piotra Bałtroczyka - zdecydowanie polecam.
Dowcip, sarkazm, dystans do siebie, kontakt z publicznością, profesjonalizm - cały Bałtroczyk! Artysta kompletny. A poza tym obśmiałam się jak norka :) Polecam!
Pan Piotr - wspaniały, prawie 2 godziny dobrej zabawy. Organizacyjnie jednaj nie jesteśmy zadowoleni. W drzwiach sali dowiedzieliśmy się, że nie obowiązują wykupione miejscówki, ponieważ ze względu na pandemię trzeba było pomiędzy gośćmi, którzy nie przyszli razem odstęp jednego fotela, ale za nami, w kolejnym rzędzie, odległość max 50 cm siedzieli goście bez maseczek. Także bez sensu...
Doskonała organizacja mimo utrudnień, program zabawny.
Piotr Bałtroczyk tylko na żywo, oglądanie w telewizji to nie jest to samo. Świetny kontakt z publicznością. Przekonałem się o tym po raz kolejny. Polecam i czekam na nowe występy.
Świetnie się bawiłam! Zupełnie nowe historie opowiedziane w zabawny i ciekawy sposob.
Pan Piotr jak zawsze w formie, wspaniałe ponad półtorej godziny które minęło w mgnieniu oka. Do zobaczenia m nadzieję wkrótce.
Bardzo dobry występ, świetnie się bawiliśmy z partnerem, więcej takich występów
Występ był extra, obsługa wspaniała. Osobiście polecamy spędzenie wolnego czasu w ten sposób.
Rewelacyjny występ, wspaniały człowiek ;) Jeżeli to wszystko co opowiada jest prawdziwe to jego życie naprawdę jest ciekawe. Każdy w jego monologu może znaleźć echa kilku chwil swojego życia. Polecam pójść, naprawdę warto.
Jak zawsze rewelacyjnie :)
Piotr jak zwykle na poziomie. Czas minął zbyt szybko. Atmosfera super, miejsce super, jedzenie super.
Pan Troczyk non stop się wymandrza, ale jest to wymandrzanie iście najwyższej próby. Ponad 1,5 godzine spotkanie, przelatuje z prędkością japońskiego pociągu Shinkansen choć wolałby człowiek aby było to polskie Pendolino. Mimo, że byłem na występnie Pana Piotra po raz kolejny, nawet jeśli zdarzą się anegdoty, które kojarzę, zawsze opowiedziane są w inny sposób z inną temperaturą żartu. Polecam osobiście. Spotkania z Panem Piotrem są zawsze czystą formą przekazu endorfiny. Sama w sobie Kuźnia Kulturalna jest miejscem magicznym. Bardzo sympatyczna obsługa, klimat miejsca i czuwający nad wszystkim właściciel tworzą wyjątkową przestrzeń nie tylko na mapie Warszawy.
Uczta intelektualna
Super!!! Świetny humor i wspaniała atmosfera. POLECAM!!!
Pan Piotr Bałtroczyk wspanialy
Super atmosfera wspaniały występ Piotra
dobry pomysł na miły wieczór , dobra zabawa , miła obsługa, Jedyny minus to za gorąco na sali
Bałtroczyk na żywo bije wszystko, co dostępne w sieci i gdziekolwiek indziej. Ponad póltorej godziny doskonałej zabawy i bólu brzucha.
Rewelacja - szkoda, ze tak krótko.
Występ niesamowity wart każdej ceny ! Jednak brak skutecznej klimatyzacji, duchota tłum ludzi nikt chyba nie był w stanie wytrzymać w masce bo groziło to zasłabnięciem i obsługa kelnerska poniżej krytyki... Pani kelnerka niezadowolona, nie miła, chyba była niezadowolna ze jest w pracy. Tak wiec sam artysta Piotr Bałtroczyk jak zawsze w wspaniałej formie na 5 gwiazdek :-) jednak jeżeli chodzi o lokal to nie polecam :-(
Super Występ. Pan Bałtroczyk nawet po kilkumiesięcznej przerwie jest w wyśmienitej formie scenicznej. Prawie półtorej godziny dobrej zabawy gwarantowane. 😃 jeżeli ktoś ma szansę kupić bilety to naprawdę warto! Jedna gwiazdka mniej za organizacje restauracji w tym czasie, która troszkę pozostawia do życzenia, no i jak to mówią „zawsze można coś poprawić” 😉
Fantastyczna zabawa 😁😁😁😁
Świetna zabawa przez 1.5 godziny
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane