spektakl

Lilka, cud miłości

spektakl

Lilka, cud miłości

Lilka, cud miłości - Bilety na spektakl teatralny

Obsada: Paulina HOLTZ, Krystyna TKACZ, Magdalena ZAWADZKA, Joanna ŻÓŁKOWSKA
Scenariusz i reżyseria: Waldemar Śmigasiewicz
Scenografia i kostiumy: Tatiana Kwiatkowska
Muzyka: Urszula Borkowska
Głos dziecka: Antonina Nowakowska

W przedstawieniu „Lilka, cud miłości” cztery wspaniałe aktorki stworzą postać wyjątkowej kobiety – odważnie poszukującej uczuć i swojej tożsamości, szalonej, a jednocześnie niezwykle konsekwentnej i bezkompromisowej.
Namalują obraz tajemniczej kobiety z okruchów wspomnień, fragmentów zapamiętanych rozmów, niezapomnianych melodii, kawałków pamiątek, ukochanych książek, pamięci o atmosferze domu rodzinnego, karcianych wróżb, momentów wzlotów i dotkliwych upadków.
Jak to zrobią Paulina HOLTZ, Krystyna TKACZ, Magdalena ZAWADZKA, Joanna ŻÓŁKOWSKA – zobaczą Państwo podczas spektaklu. Wtedy również okaże się, kim jest ta zagadkowa bohaterka i dlaczego jest tak fascynująca...

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Lilka, cud miłości

Bardzo ciepłe i rzetelne przedstawienie życia i twórczości "Lilki". Aktorstwo na bardzo wysokim poziomie. Jednym słowem uczta da ducha.
Świetna obsada- cudowne spotkanie z poezją Pawlikowskiej - Jasnorzewskiej i opowieścią o Jej osobie. POlecam
Uroczy spektakl, świetne aktorstwo, pani Krystyna Tkacz jako wokalistka - rewelacyjna.
Występ aktorów na wysokim poziomie. Ze wzgl na swoje zainteresowania szczególny podziw dla wykonanych piosenek. Zachowanie publiczności, wg mnie (oklaski po dłuźej przerwie po ostatniej scenie) świadczyło o niezrozumieniu tego przedstawienia
Bardzo słabo oceniam spektakl "Lilka". Rozpoczęcie z opóźnieniem, uboga scenografia, aktorki jakby znudzone, a całość trwała ok. 60 minut. Bilet kosztował 95 zł - i to wedg mnie zwykłe naciąganie widza.
Dorota 26.11.2019 15:02
Spektakl w bardzo dobrym stylu. Znakomity pomysł na przedstawienie życia Marii Pawlikowskiej- Jasnorzewskiej. Doskonała gra Pań Aktorek. Należy szczególną uwagę zwrócić na perfekcyjną dykcję, której dzisiaj, niestety brakuje. Dla mnie była to znakomita uczta dla ucha, oka i duszy. Pięknie dziękuję i pozdrawiam z całego serca.
Sztuka na medal. Aktorki znamienite i kreacje doskonałe, dyskretnie ukazały poświatę Jasnorzewskiej.
Piękny, kameralny spektakl. Polecam
chapeau bas
Naprawdę warto wybrać się na spotkanie z Marią Pawlikowską-Jasnorzewską, Jej wspaniałą poezją i tak wybitnymi aktorkami, cieszę się, że mogliśmy tu być
W czasie spektaklu stworzona została niezwykła atmosfera, która doskonale oddała przeżycia poetki, jej cierpienie i nada wszystko stałą walkę o miłość, która w jej życiu była tak ważna. Doskonała była gra aktorek, piękny śpiew i zaskakująco dobry pomysł reżyserski, by podzielić jej życie na etapy podkreślone innością interpretacji przez podział na trzy role. Byłam bardzo zadowolona z udziału w uroczystości.
Rewelacyjny spektakl z genialną grą aktorek. Paulina Holtz - wspaniała,subtelna, Magdalena Zawadzka - klasa sama w sobie, Joanna Żółkowska - stylowa i charyzmatyczna, Krystyna Tkacz - zmysłowa. Wzruszające widowisko.
Byłam oczarowana spektaklem, szkoda, że tak krótko trwał:(
Niestety przedstawienie słabe,nudne, pominięte istotne wątki z biografii poetki. Obsada niezła, szczególnie Joanna Zółkowska, niestety niewiele mogła zaprezentować,dobra Krystyna Tkacz. Resztę pominę milczeniem.
mierny mimo bardzo lubianych aktorek i znanych
miły spektakl, kobiecy taki :)... serdecznie polecam...

Polecane z kategorii spektakl