Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

spektakl

MARTWA NATURA | NOWOGARD

spektakl

MARTWA NATURA | NOWOGARD

MARTWA NATURA | NOWOGARD - spektakl

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

SPEKTAKL „MARTWA NATURA”
13.10.2022 r., o godz. 19:00 rozpoczniemy sezon teatralny 2022/2023. „Martwa natura” to kolejna, po cieszących się ogromną popularnością komediach: „Związek otwarty”, „Przyszedł mężczyzna do kobiety” i „Akompaniator”, kameralna, a jednocześnie przezabawna propozycja Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie. Spektakl w reżyserii Zdzisława Derebeckiego to czarna komedia z wątkiem kryminalnym i zaskakującymi zwrotami akcji, zagrana brawurowo przez czwórkę znakomitych aktorów BTD: Bernadettę Bursztę – Czarnowicz, Żanettę Gruszczyńską – Ogonowską, Zdzisława Derebeckiego i Wojciecha Rogowskiego.
Czworokąt: znany malarz, jego żona – niedoceniona malarka, ich służąca oraz chciwy marszand są zaplątani w morderczą sieć intryg. Morderczą w dosłownym sensie. Kto kogo chce w końcu zabić – nie wiadomo! Jedno jest pewne – pełna zwrotów akcji komedia okraszona mistrzowskimi „pojedynkami” aktorskimi utrzymuje w napięciu do ostatniej chwili… Doskonała zabawa gwarantowana! Serdecznie zapraszamy!
Bilety w cenie 50 zł do nabycia online na www.ndk.pl oraz w kasie NDK.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: MARTWA NATURA | NOWOGARD


Jak działają recenzje?
Spektakl super. Bardzo dobra gra aktorów.
Andrzej 14.10.2022 15:34
Dialogi słabe- ani lotne ani śmieszne, jeszcze gorsza scenografia, przez co sztuka przypominała studencka etiudę. Na plus gra Pan aktorek. Rozczarowująco spędzona godzina. Polecam natomiast film „Wiekie oczy”.
Poli 14.10.2022 12:37
Jak zawsze wielkie BRAWA. Dziękuję za znakomity spektakl i dobrą zabawę. Polecam w 100%!!!
Iza 14.10.2022 08:55

Polecane z kategorii spektakl