spektakl

MIŁOŚĆ - spektakl ATM im. S. Jaracza

spektakl

MIŁOŚĆ - spektakl ATM im. S. Jaracza

MIŁOŚĆ - spektakl ATM im. S. Jaracza - Bilety na spektakl teatralny

Bohaterowie spektaklu pt. „Miłość” dzielą się z widzami swoimi historiami miłosnymi.

Próbują pogodzić się z przeszłością i wyleczyć dawne rany. W tym celu próbują znaleźć się ponownie w minionej rzeczywistości i przeżyć jeszcze raz chwile, w których kochali.

Jest to przedstawienie o grupie rozbitków życiowych, chorych na miłość, którym trudno funkcjonować we współczesnym świecie.

Reżyseria i scenariusz: Marta Dylewska

Scenografia i kostiumy: Dorota Kocięcka

Obsada:

Ada Chełmińska

Bartłomiej Jesiotr

Emilia Lasecka

Szymon Mankowicz

Agnieszka Soboń

Wiktoria Swat

Adrian Wojciechowski

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje MIŁOŚĆ - spektakl ATM im. S. Jaracza

Znam poziom teatrów amatorskich w PL, bo jeżdżę na przeglądy i festiwale i wiem, że nawet z dużo młodszą grupą można zrobić ciekawy w odbiorze spektakl. Żeby za bardzo się nie pastwić napiszę tak - jeśli nie dysponuje się jeszcze sprawnymi aktorami, nie wypuszcza się ich w repertuar składający się głównie z monologów, bo to ma małą szansę zadziałać. To wymaga pewnego poziomu umiejętności, którego tutaj zabrakło. Wypadło nieautentycznie. Wpadki techniczne (za dużo dymu - ludzie się dusili, błąd światła - aktorzy w zaciemnieniu w scenie dwójkowej, za głośna muzyka w stosunku do padających kwestii). Nie znalazłem motywacji dla damskich butów u jednego z aktorów. Trzymam kciuki za podniesienie poziomu.
Bardzo fajnie zagrana sztuka, młodzi aktorzy potrafili podnieść znany każdemu temat zawodów miłosnych. Sporo dynamiki, ale też melancholijne przestoje powodowały bardzo fajny nastrój na scenie.
Bardzo piękna i oryginalna sztuka ciekawa tematyka scenografia oraz stroje.Jestem pod wrażeniem i mile zaskoczona zdolnościami wspaniałej młodzieży. Polecam.

Polecane z kategorii spektakl