Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

spektakl

MÓJ OGON I JA Kolektyw Holobiont, chor. Aleksandra Bożek-Muszyńska, Hanna Bylka-Kanecka | POLSKA SIEĆ TAŃCA

spektakl

MÓJ OGON I JA Kolektyw Holobiont, chor. Aleksandra Bożek-Muszyńska, Hanna Bylka-Kanecka | POLSKA SIEĆ TAŃCA

MÓJ OGON I JA Kolektyw Holobiont, chor. Aleksandra Bożek-Muszyńska, Hanna Bylka-Kanecka | POLSKA SIEĆ TAŃCA - spektakl
Dodaj do ulubionych
Ulubione

„Mój ogon i ja” Kolektyw Holobiont, chor. Aleksandra Bożek-Muszyńska, Hanna Bylka-Kanecka

Taneczny spektakl interaktywny dla rodzin z dziećmi w wieku 3-6. Spektakl prezentowany jest w ramach Polskiej Sieci Tańca.

Dawno dawno pre przed z mezodermy kieł zszedł. Ilakuną wśród gwiazd kręg po kręgu tak lazł. Kość rzucona gąbczasta dziś w powięzi wyrasta. Duramater ją scala czule ciało okala. Stożkowata końcówka rusza w tan, wraz z nią nóżka.
Spektakl taneczny "Mój ogon i ja" to najnowsza produkcja kolektywu Holobiont, docenionego na polskiej scenie tanecznej w obszarze choreografii eksperymentalnej dla rodzin. Spektakl adresowany do rodzin z dziećmi w wieku 3-6 lat w humorystyczny i adekwatny dla młodych widzów sposób opowiada o ewolucji, której jedną z pozostałości jest ludzka kość ogonowa. Podczas wydarzenia twórczynie zaproszą rodziny do wspólnej zabawy ruchowej wraz z performerami i uwolnienia twórczej energii, która często uśpiona ukrywa się w naszych ogonach.

Organizatorem Polskiej Sieci Tańca jest Narodowy Instytut Muzyki i Tańca. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

www.krakowskiecentrumchoreograficzne.pl

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: MÓJ OGON I JA Kolektyw Holobiont, chor. Aleksandra Bożek-Muszyńska, Hanna Bylka-Kanecka | POLSKA SIEĆ TAŃCA

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl