spektakl

Magda Umer i MUMIO - „Przybora na 102”. Inauguracja 50 RDL

spektakl

Magda Umer i MUMIO - „Przybora na 102”. Inauguracja 50 RDL

Magda Umer i MUMIO - „Przybora na 102”. Inauguracja 50 RDL - Bilety na spektakl teatralny

Na scenie spotkają się trzy artystyczne temperamenty – Jeremi Przybora, Magda Umer i Mumio. Będzie zabawnie, ale też refleksyjnie i wzruszająco.

Teksty Przybory przeplatają się z szalonymi improwizacjami spod znaku Mumio, dla których udaną kontrę stanowi kojąca postać Ciotki Mizerii w świetnym wykonaniu Magdy Umer. Ta teatralno – muzyczna konwencja to strzał w dziesiątkę. Różnorodność, wewnętrzna harmonia, lekkość i radość.

słowa – Jeremi Przybora

muzyka – Jerzy Wasowski

wystąpią: Magda Umer, Jadwiga Basińska, Darek Basiński, Jacek Borusiński

zespół muzyków w składzie: Wojciech Borkowski, Maciej Szczyciński, Tomasz Drozdek

Uprzejmie informujemy, że spektakl poprzedzi uroczystość inauguracji jubileuszowych, 50 Rybnickich Dni Literatury.

Osobom spóźnionym bileterzy będą – w miarę możliwości – proponować miejsca, których zajęcie nie zakłóci odbioru sztuki pozostałym widzom. Po przerwie (o ile jest) będzie można zająć miejsca wyznaczone na biletach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Magda Umer i MUMIO - „Przybora na 102”. Inauguracja 50 RDL

Wspanialy wystep! dobra zabawa!
Mumio jak zwykle genialny. Zresztą wiersze J. Przybory - mimo upływającego czasu nie zestarzały się. Warto było obejrzeć i posłuchać
Wrażenia artystyczne bardzo pozytywne.
rozrywka na wysokim poziomie, świetna zabawa. Magda Umer - nie miałam wątpliwości, Mumio - niesamowicie pozytywne zaskoczenie, bardzo bardzo na plus. Polecam!
Genialne teksty J. Przybory, nowa, ciekawa i zaskakująca interpretacja kabaretu Mumio, przezabawne dialogi z Magdą Umer (niepowtarzalne ciepło w głosie). Świetny spektakl!!!
Przedstawienie pierwsza klasa - i zabawnie, i nostalgicznie!
Było wspaniale. Ogromne gratulacje! Oby jak najwięcej okazji do takiej dawki inteligentnego humoru! Brawo! (jeśli ktoś nie zrozumiał zapraszam do kontaktu z przetłumaczaczem)
Smakowite, wzruszające, zabawne. Warto.
Występ piękny, niewymuszone dialogi, jeśli tylko lubi ktoś abstrakcyjny humor, piękne teksty Jeremiego Przybory, doskonała oprawa muzyczna i kojący głos Magdy Umer :)
Do spektaklu nie mam, żadnych zastrzeżeń, jest po prostu świetny. Natomiast mam pretensje do organizatora, że nie poinformował nas o tym, że spektakl zostanie poprzedzony miejską imprezą, która kosztowała nas 1.5 godziny straconego czasu na słuchanie jak miejscy notable spijają sobie z dzióbków komplementy. Zwłaszcza, że była piękna pogoda i można było spędzić ten czas naprawdę przyjemnie. Czuję się oszukany, że miasto Rybnik zrobiło sobie imprezę za moje pieniądze zmarnowało mój czas. Rybnik nigdy więcej.
Prawdziwa uczta. Cudowne spotkanie z twórczością Panów Przybory i Wasowskiego. Myślę że Panowie razem z artystami z Kabaretu Starszych Panów gdzieś tam przyglądają się i uśmiechają. Dziękuję że jest Pani Umer i kabaret Mumio. Wielkie brawa.

Polecane z kategorii spektakl