Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

spektakl

Magic Circus Show

spektakl

Magic Circus Show

Magic Circus Show - spektakl
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Magic Circus Show to stworzone specjalnie dla dzieci i ich rodziców wielkie widowisko, w którym odkryjecie niezwykły świat cyrku i magii. Na scenie pojawią się wspaniali tancerze, akrobaci, klauni, iluzjoniści a do tego fantastyczna muzyka, światła i efekty specjalne rodem z najlepszych brodwayowskich produkcji.

Magic Circus Show - więcej informacji

Magic Circus Show to stworzone specjalnie dla dzieci i ich rodziców wielkie widowisko, w którym odkryjecie niezwykły świat cyrku i magii.

Zobaczycie artystów z wielu stron świata. Niesamowitych powietrznych akrobatów, ewolucje kilkanaście metrów nad sceną, zachwycającą kobietę gumę, pokaz hula hop, wspaniałych żonglerów, rolkarzy, akrobatów co mięśnie mają jak ze stali, turbo śmiesznych klaunów i wiele więcej! To wszystko w takt hitów z najsławniejszych kinowych bajek. Zobaczcie także 10 największych hitów światowej magii i iluzji. Będziecie świadkami, jak ludzie i przedmioty znikają i pojawiają się ponownie oraz jak lewitują w powietrzu.

Na scenie pojawią się wspaniali tancerze, akrobaci, klauni, iluzjoniści a do tego fantastyczna muzyka, światła i efekty specjalne rodem z najlepszych brodwayowskich produkcji. Zaczarujcie swoje dzieci i wnuki tym niezwykle zabawnym, kolorowym i dynamicznym widowiskiem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Magic Circus Show

Super wystep. Dzieciom bardzo sie podobalo. Polecam
Katarzyna 07.10.2022 14:12
Super przedstawienie. Publiczność bierze udział przy pokazach magii. Polecam
Mariusz 07.10.2022 12:38
Najmocniejszą stroną cyrku jest iluzjonista. Dzieci miały dużo frajdy. Jeden clown, zrobił jeden numer z podnoszeniem sztangi ze styropianu i to by było na tyle. Akrobaci dawali radę, ale bez ciarek. Konkurs tańca towarzyskiego ogląda się pod większym wrażeniem co oni robią ze swoim ciałem. Jeśli dzieci maja po 6 lat to nie będą zawiedzione, ale 120 zł za jeden bilet kiedy idziecie z 3 dzieci to stanowczo nie ten poziom rozrywki.
5 osob 600 zl za bilet :/ 07.10.2022 08:39

PROMOCJA DNIA

-25%

Kraków
09.12.2022 19:00

bilety od 80,00 zł

KUP BILET

Polecane z kategorii spektakl