spektakl

Magiczne spotkania z teatrem w WCK

spektakl

Magiczne spotkania z teatrem w WCK

Magiczne spotkania z teatrem w WCK - Bilety na spektakl teatralny

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na wyjątkowy spektakl iluzji „Pan Magiczny show”, który odbędzie się w ramach kolejnej odsłony Rodzinnych Spotkań z Teatrem" już w niedzielę, 26 stycznia o godz. 16:00.
Tym razem ostatnia niedziela miesiąca okaże się dniem magicznym dla wszystkich, którzy zdecydują się wziąć udział w cyklu Rodzinnych Spotkań z Teatrem. Wszystko za sprawą iluzjonisty, który na deskach Wodzisławskiego Centrum Kultury zaprezentuje spektakl pełen komicznych sytuacji i… magii.

Sebastian Grabowski, nazywany także Panem Magicznym, to Mistrz Polski w iluzji scenicznej i uczestnik programu „Mam Talent”. To międzynarodowy artysta występujący w Anglii, Niemczech, Francji, Holandii oraz jedyny polski iluzjonista, który odbył iluzjonistyczne tournee dla dzieci w Wietnamie i Kambodży. Podczas swojego dziesięcioletniego doświadczenia scenicznego oczarował już tysiące dzieci, które z wypiekami na twarzy śledzą każdy ruch artysty na scenie. Podczas swoich programów iluzjonista stwarza niepowtarzalny klimat, który w świat magii i radości wciąga nie tylko dzieci, ale też dorosłych.

  • Zapraszam do udziału w tym niesamowitym wydarzeniu, które przeniesie widzów w świat profesjonalnej iluzji. Z pewnością warto do nas zajrzeć i dać się oczarować - zachęca Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Magiczne spotkania z teatrem w WCK

Rewelacja. Syn bawił się przednio.
Super, śmiesznie i ciekawie.
Pan Magiczny zachwycił mojego 7-letniego syna. Sztuczki, przyjazna atmosfera- wszystko było perfekcyjne.
Najlepszy pokaz iluzji jaki widziałam. Bawiłam się rewelacyjnie.
super ! świetne widowisko dla całej rodziny
Dzieci bardzo zadowolone. Super pokaz i świetny, humorystyczny sposób prowadzenia. Duży plus za angażowanie dzieci w wykonywanie sztuczek. Mój synek nadal próbuje zaczarować kolorowanki :)

Polecane z kategorii spektakl