spektakl

Mała Syrenka

spektakl

Mała Syrenka

Mała Syrenka - Bilety na spektakl teatralny

?Mała Syrenka? na podstawie baśni H. CH. Andersena to zwariowana komedia muzyczna dla prawdziwych miłośników morskich przygód. Razem z nimi przeniesiemy się do podwodnej krainy króla Neptuna i jego obdarzonej cudownym głosem córki - syrenki, która pewnego dnia postanawia spełnić swoje największe marzenie - zobaczyć człowieka. W podróży towarzyszyć jej będą Konik Morski, Szalona Ośmiornica oraz marzący o sukcesie i sławie Chór Frutti di Mare. Pomóżcie Syrence odnaleźć prawdziwą miłość i przekonajcie się, co z tym wspólnego ma tajemnicza Wiedźma.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Mała Syrenka

Spektakl Mała Syrenka to fantastyczne widowisko zarówno dla dzieci jak i rodziców. Historia została opowiedziana współczesnym językiem, przystępnym dla dzieci. Z pewnością nikt nie będzie się nudził na tym przedstawieniu. Klimatu całości dodało szumiące za sceną morze.
Spektakl przepiękny i prześmieszny :) Byliśmy już drugi raz, śmiechu było tyle co za pierwszym razem albo i więcej :) Bardzo dobra gra aktorska, wczucie w rolę, dobre żarty i super atmosfera :)
Wielkie brawa dla wszystkich aktorów- i tych małych, i dużych, są niesamowici! Szacun dla Jachimka- spektakl nie jest przekombinowany, łatwy w odbiorze dla maluchów i zawierający sporo śmiechowych tekstów dla rodziców. No a Gzyl Junior (choć ciężko tak mówić o facecie o posturze byka ;)) wyrasta na czołowego aktora dziecięcego Polski Północnej :) Dla mnie bomba!
Przedstawienie super, dużo śmiechu, super dowcipne teksty,spektakl godny polecenia, również my jako dorośli uśmialiśmy się "po pachy".

Polecane z kategorii spektakl