spektakl

Małe zbrodnie małżeńskie

spektakl

Małe zbrodnie małżeńskie

Małe zbrodnie małżeńskie - Bilety na spektakl teatralny

Małe zbrodnie małżeńskie | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

… Kiedy widzicie kobietę i mężczyznę w urzędzie stanu cywilnego, zastanówcie się, które z nich stanie się mordercą – ostrzega Eric-Emmanuel Schmitt, autor sztuki „Małe zbrodnie małżeńskie”.
To jeden dzień z życia Lisy i Gellesa, małżeństwa z piętnastoletnim stażem. On – dotknięty amnezją po wypadku, nic nie pamięta. Ona stara się odtworzyć jego życie. Gelles jednak nie przyznaje się, że amnezja się cofnęła i, tak jak żona, stara się ugrać swoje na udawanej utracie pamięci. Oboje więc kłamią i grają, by po latach odrodzić własne małżeństwo. Emocjonująca historia o miłości i jej granicach, ze zbrodnią w tle.

Autor: Eric Emmanuel Schmitt
Przekład: Barbara Grzegorzewska
Reżyseria: Marek Pasieczny
Scenografia i kostiumy: Katarzyna Stochalska
Opracowanie muzyczne: Marek Pasieczny

Obsada: Emilia Komarnicka, Redbad Klijnstra

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Sztuka bardzo ciekawa, scena kameralna, co wprowadza świetny klimat. Minusem jest klimatyzacja, która jest skierowana wprost na widzów, co jest dosyć nieprzyjemne i wpłynęło na niższą ocenę całości.
Magdalena 06.06.2019 08:31
Jesteśmy małżeństwem od wielu lat. Tego typu spotkanie ze sztuką przyda się kademu. Sa tam wątki z życia wzięte,. daje też bodziec do przemyśleń nad swoim postępowaniem. Polecam
Bardzo dobra gra aktorska choć na początku aktorzy byli jeszcze "nie rozgrzani". Całkowity efekt trochę psuła scenografia zuełnie niedostosowana do klimatu przedstawienia. Poza tym brak podkładu muzycznego, dopier pod koniec pomagał w tworzeniu klimatu lecz trwał zbyt krótko.
Wspaniali aktorzy i wspaniałe przedstawienie. Bardzo miło spędzone popołudnie. Polecam wszystkim!
Uwielbiam książki E-E. Schmitt'a, więc gdy tylko dowiedziałam się o możliwości zobaczenia interpretacji "Małych zbrodni małżeńskich" w wykonaniu Emilii Komarnickiej-Klijnstra i Redbada Klijnstra od razu zdecydowałam się na zakup biletu. Nie zawiodłam się. Wspaniała gra aktorska :)
Super występ! Świetni aktorzy! Polecam wszystkim
organizacja bardzo dobra,
Jestem bardzo zadowolona i wdzieczna. Swietni aktorzy, doskonaly spektakl. Polecam.
Świetna sztuka...i jak prawdziwa :) Naprawdę warto miło spędzić czas
Świetna sztuka i pełna refleksji nad instytucją małżeńską i nie tylko! Brawurowa gra aktorska pełna emocji, ekspresji i inteligencji. Duże i mocne BRAWA!
Pafsenior 04.06.2016 21:53
Bylo swietnie!
Weronika 16.02.2016 09:19
sztuka bardzo prawdziwa, za te pieniądze ok
przyjemna sztuka można się pośmiać
gosiunia1977 19.10.2015 09:58
Spektakl był doskonały, głównie dzięki fantastycznej grze aktorów. Poziom aktorski 10/10. Byliśmy bardzo zadowoleni!
Świetne przedstawienie, spektakl nie przydlug, za to bardzo ciekawy i naprawdę dla każdego. Gra aktorów świetna, zwlaszcza męska rola zagrana wybitnie. Polecam gorąco.

Polecane