spektakl

Mam tę moc! | powtórka spektaklu muzycznego | Sara Pach & młodzi wykonawcy

spektakl

Mam tę moc! | powtórka spektaklu muzycznego | Sara Pach & młodzi wykonawcy

Mam tę moc! | powtórka spektaklu muzycznego | Sara Pach & młodzi wykonawcy - Bilety na spektakl teatralny

Nasz spektakl muzyczny z okazji Dnia Dziecka cieszył się takim powodzeniem, że bilety wyprzedały się błyskawicznie i na Waszą prośbę organizujemy jego powtórkę, tak aby każdy: mały czy duży mógł spotkać się z największymi przebojami z bajek. W Sali Wielkiej Dworu Artusa wystąpi Sara Pach – znana toruńska wokalistka wraz ze swoimi podopiecznymi ze Studia Artystycznego Sara Pach & Szulc Studio. Młodzi wykonawcy w wieku od 8 do 18 lat wystąpią w spektaklu, w którym zaśpiewają piosenki znane starszym i młodszym.

Usłyszymy w nim między innymi największe przeboje z filmów Disneya – Mam tę moc, Ulepimy dziś bałwana czy Pierwszy raz jak sięga pamięć z Krainy Lodu, Kolorowy wiatr – Pocahontas, Naprawdę chcę – z Małej syrenki oraz hity, które świetnie znają także rodzice: Meluzyna – z Akademii Pana Kleksa, Ciągle Pada – Czerwone gitary, Dni których nie znamy – z filmu Planeta singli czy I am still standing – Eltona Johna.

W uroczystym finale spektaklu usłyszymy piosenkę Nie bój się chcieć z filmu Zwierzogród.

W wydarzeniu będzie można uczestniczyć osobiście, zgodnie z zasadami rygoru sanitarnego obowiązującymi w instytucjach kultury.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Mam tę moc! | powtórka spektaklu muzycznego | Sara Pach & młodzi wykonawcy

Wydarzenie niezwykłe - o pozytywnym przesłaniu dla dzieci i młodzieży. Wielkie słowa UZNANIA dla Pani Sary i podziękowania za DOBRO jakie Pani tworzy.
Było cudownie 💜 Sara jak zawsze perfekcyjna, a dzieciaki mega utalentowane 😍 Moja Córka była przeszcześliwa 🤩
Niestety nie jestem w stanie ocenic całego występu, bo problemy techniczne z dźwiękiem uniemożliwiły nam roskoszowanie sie koncertem. Bardzo żałujemy.
Cudowny koncert!
Było magicznie i ja i córka( 4 latka ) zachwycone !
Cudownie ! Zostałam przeniesiona w świat bajek i fantazji.
Cudownie spędzony czas. Bardzo nam się podobało.
Cudowne przeżycia, super zabawa, piękne wykonania.
Piękny i emocjonujący występ. Niezwykły talent wokalny Pani Sary Pach i piękne występy dzieci. Czekamy na kolejny koncert!

Polecane z kategorii spektakl