spektakl

Medium

spektakl

Medium

Medium - Bilety na spektakl teatralny

Medium

Noël Coward

Znakomita komedia angielskiego autora Noëla Cowarda. Od premiery w 1941 roku wielki hit londyńskiego Westendu i nowojorskiego Broadwayu. Od października w Teatrze Kwadrat. Po raz pierwszy w nowym tłumaczeniu i adaptacji.

Lata 30. ubiegłego stulecia. Podwarszawski Konstancin. Państwo Ossowieccy to zgodne i stateczne małżeństwo. Witold (Paweł Małaszyński) jest autorem kryminałów i pracuje właśnie nad nową książką z wątkiem spirytystycznym. Kiedy w ich willi zjawia się tajemnicza Madame Arcati udany związek zostaje wystawiony na próbę. Podczas seansu wywoływania duchów zmaterializuje się bowiem największe zmartwienie pani domu, oraz najpiękniejsze wspomnienie jej męża w jednej osobie. Duch byłej żony Witolda wywoła w ich życiu spore zamieszanie. Cała nadzieja w tym, że Madame Arcati zdoła odesłać nietypowego gościa z powrotem w zaświaty.

Pełne humoru, błyskotliwe dialogi, barwne postaci to sekrety wieloletniego sukcesu sztuki Cowarda. Jej zaś nowa adaptacja okazała się brawurowym połączeniem klasycznej brytyjskiej komedii ze skrajnie współczesnym poczuciem humoru. Po dodaniu spirytystycznego dreszczyku i zaskakujących efektów specjalnych, widz otrzymuje pierwszorzędny koktajl na miarę pierwszej premiery Teatru Kwadrat w najważniejszym sezonie jego historii.

Informacje o spektaklu

CZAS TRWANIA (z przerwą): ok. 2 godz. 20 min.
UWAGA! Spektakl z efektami pirotechnicznymi

OSOBY:

Pani Kozieł - Ilona Chojnowska Jadwiga- Maja Hirsch Madame Arcati- Aldona Jankowska Róża- Katarzyna Chorzępa Elwira- Agnieszka Sienkiewicz/ Barbara Garstka Witold- Paweł Małaszyński Doktor Kozieł- Paweł Wawrzecki/ Andrzej Grabarczyk

Autor: Noël Coward
Przekład i reżyseria: Andrzej Nejman
Scenografia: Maciej Chojnacki
Asystent reżysera: Ilona Chojnowska

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Medium

Świetny spektakl fantastyczna gra aktorska gorąco polecam
Rewelacja. Bardzo przyjemny, humorystyczny spektakl. Polecam:)
Sztuka bardzo ciekawa,zabawna i relaksująca.Gra aktorska Mai Hirsh obłędna!Dzięki "Medium" stałam się jej oddaną fanką!
Za bardzo ładne stroje i drobiazgową scenografię daje 4+, natomiast samą sztukę oceniam na 3=. Pierwsze 40 minut niezwykle nudne, później spektakl się trochę rozkręcił i człowiek się kilka razy uśmiechnął, aczkolwiek salw śmiechu nie było. Wszyscy aktorzy grają poprawnie (pani Aldona Jankowska się stara najbardziej), ale brakuje tutaj jakiegoś błysku, przez co jest tak sobie. Rozczarowały mnie efekty pirotechniczne. Można się wybrać, ale widziałam lepsze spektakle.
Super, super, super!!! Artyści I klasa!!!
Przedstawienie bardzo sympatyczne.Gra aktorów bardzo dobra. Niestety słyszalność w dalszych rzędach (balkony)niedostateczna.
bardzo udany wieczór, świetna zabawa
wspaniałe wydarzenie P.Aldona i jej rola rewelacja . Spektakl z humorem ,lekkim dreszczykiem emocji.Obsada aktorów znakomita . Brawa na stojąco :):):)
Bardzo zabawny spektakl, dobra gra aktorów i efekty specjalne... Dobrze spędzony wolny czas i dużo śmiechu !
super przedstawienie
12345 02.03.2016 14:05
Świetny wystep, teatr na najwyższym poziomię, komentarz jest zbędny, kto nie był niech żałuje!
Michał 02.03.2016 11:15
Jesteśmy bardzo zadowoleni z występu i całej oprawy.Bardzo polecamy.
Rewelacyjna gra aktorska, świetne postaci i dialogi nie mówiąc o efektach specjalnych. Byłam pod wrażeniem!
Swietny polecam
Nie polecam. Najprościej mówiąc było nudno.
Spektakl wspaniały, aktorzy cudownie wchodzili w swe role, mam nadzieję na więcej przedstawień Teatru Kwadrat w Szczecinie.
Na prawdę zabawny spektakl. Polecamy!!
Bardzo nam sie sztuka podobała. Bylismy pod wrażeniem gry aktorów.
super efekty specjalne
Przedstawienie bardzo udane.Śmieszne, dowcipne. Wspaniała gra aktorów. Chętnie obejrzałabym ten spektakl jeszcze raz.
Spektakl godny polecenia - humor, zaskakujące zaskończenie świetna gra aktorów. Wspaniała zabawa.
Spektakl wyborny, a w tym zaskakujące efekty specjalne.
Sztuka bardzo dobra,obsada znakomita,efekty specjalne doskonałe.Polecam.
SUPER !!!
Sztuka bardzo dobra, a czasami nawet wystrzałowa ;) Gra aktorów również. Madame Arcati i Rózia ujęły mnie najbardziej,chociaż do Bydgoszczy przyjechałam z Gdańska, by zobaczyć Pawła Małaszyńskiego w nowej sztuce( i nie żałuję).
kamila 12.01.2016 01:43
Czysta przyjemność uczestniczenia w tak fantastycznym wydarzeniu jakim był spektakl "Medium". Od samego początku do ostatnich chwil z uśmiechem na twarzy oglądałem to co działo się na scenie. Ubawiłem się jak nigdy. Absolutnie mistrzowsko zagrane. Do tego niespodziewane efekty specjalne. Było wszystko, czego można sobie zażyczyć. Lewitacje przedmiotów, ludzi, wybuchy, samozapłony. Można powiedzieć tylko jedno. REWELACJA!!
Gra aktorska bez zastrzerzeń. Zbyt długie przerwy między częściami przedstawienia, oddzielane filmami retro - słaby związek z tematem spektaklu, słaba jakość, generalnie słabe wrażenie. Uwaga na efekty akustyczne - po pierwsze nie zawsze niezbędnie konieczne, po drugie niektóre zbyt gwałtowne i głośne. Nieco przerost formy w tym zakresie.
darek2016 11.01.2016 11:34
REWELACYJNE PRZEDSTAWIENIE
spektakl niesamowity. gra aktorska świetna. efekty robiące wrażenie.
Wspaniała sztuka komediowa w doborowej obsadzie. Bawiliśmy się z żoną świetnie. Polecamy wszystkim. Naprawdę warto pójść.
Kerolf 11.01.2016 08:25
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii spektakl