spektakl

Między płotem a kowadłem

spektakl

Między płotem a kowadłem

Między płotem a kowadłem - Bilety na spektakl teatralny

Niedaleko pada jabłko od jabłoni, Wina ojca idzie w syna, Jaki ojciec, taki syn...
Wszystkie te polskie mądrości mieszczą się w kanadyjskiej komedii Norma Fostera Między płotem a kowadłem (Mending Fences).
HARRY, właściciel gospodarstwa na dalekiej, kanadyjskiej prowincji Saskatchewan, nie widział swojego syna, DREW, szesnaście lat. Przyjeżdża on właśnie do ojca z wizytą. Ta wzruszająca i niebanalna komedia opowiada historię dwóch mężczyzn, syna i ojca, którzy są zbyt uparci na to, żeby otworzyć swoje serca jeden na drugiego.
Nie radzą sobie z okazywaniem uczuć. Rozdzieleni na lata, dziś jako dorośli mężczyźni, stają wobec siebie zupełnie bezradni, czupurni, przytłoczeni emocjami i oślim uporem, do których wstydzą się przyz- nać. Tworzy to mnóstwo zabawnych sytuacji. Dyskretnym przewodni- kiem po obcym im świecie uczuć jest „kobieta po przejściach”, przy- jaciółka i partnerka ojca, GIN, która jest właścicielką sąsiedniego go- spodarstwa. Czy uda się jej pogodzić ogień z wodą, psa z kotem…?
Zabawne dialogi i sytuacje, okraszone często pikanterią, a jednocześnie z elementamiciepła i liryzmu. Ot, jak to życie. Świetna gra aktorów. To świeży oddech w świecie sztuki zdominowanym przez sensację i farsę. Norm Foster znany jest od wielu lat polskiemu widzowi z takich sztuk jak: Ostra jazda, Premiera, Między łóżkami, Old Love, Długi ŁYKend, Randka w ciemno na dwie pary, Przygoda z ogrodnikiem… i kilku in- nych.

Między płotem a kowadłem (Mending Fences)

Obsada:
GIN: Olga Borys/Maria Berełkowska/Magdalena Wójcik
HARRY Wojciech Majchrzak/Jakub Wieczorek
DREW Bartosz Obuchowicz/Igor Obłoza/Kacper Sasin
Autor: Norm Foster
Reżyseria i tłumaczenie: Mirosław Połatyński
Scenografia i kostiumy: Iza Toroniewicz-Wyszomirska

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Między płotem a kowadłem

Przedstawienie się nie odbyło, odbiłem się od drzwi DOK'u - na tablicy ogłoszeń info, że przedstawienie przeniesiono na 06.06. - a mnie nie powiadomiono.

Polecane z kategorii spektakl