spektakl

Międzynarodowy Festiwal Iluzji - Champions of Illusion

spektakl

Międzynarodowy Festiwal Iluzji - Champions of Illusion

Międzynarodowy Festiwal Iluzji - Champions of Illusion - Bilety na spektakl teatralny

Najsłynniejsza międzynarodowa grupa iluzjonistów "Champions of Illusion" po wielkim europejskim sukcesie ponownie zawita do naszego kraju !
Tylko jeden dzień! Tylko jeden występ! Niesamowity spektakl, światowe gwiazdy, wielkie show !!!
Na gościnnych występach pojawią się też znani polscy mistrzowie iluzji ze swoimi najlepszymi numerami!
Zapraszamy zarówno dorosłych, jak i dzieci!
Triki i sztuczki znane dotąd tylko z telewizji będą dosłownie na wyciągnięcie ręki!
Podobał Ci się film Iluzja?
Lubisz Harrego Pottera ?
Ta impreza jest dla Ciebie :)

Dzieci do 5 lat wchodzą na wydarzenie za darmo!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Międzynarodowy Festiwal Iluzji - Champions of Illusion

Występ rewelacja !!!!!!!!
Mateusz 24.09.2018 11:32
Miły wieczór, pełen magii i uśmiechu. Moje dziecko wyszło...zaczarowane :)
Roxie3 24.09.2018 10:42
Mega przeciętnie. Cena zdecydowanie za wysoka i jieadekwatna do jakości wsytępu.
Eliza 24.09.2018 09:30
Widowisko nie zasługujące nawet na jedną gwiazdkę.0 nie można dać.Dwóch niezłych iluzjonistów ciągnących resztę miernot.Jakaś tancerka -tańcząca taniec brzucha-iluzja?.Występujący mag z Rosji to żenada.Wstyd było mi, że namówiłem na tą iluzję festiwalu moich znajomyuch..
Międzynarodowy Festiwal Iluzji?! Bardzo słaba impreza. W stosunku do tego co zostało pokazane bilet nie powinien kosztować więcej niż 40-50 zł, a to i tak byłoby sporo. Określenie międzynarodowy - zdecydowanie na wyrost, jeden "międzynarodowy" artysta, Rosjanin, z mocno przestarzałymi, zakurzonymi gadżetami. W zasadzie większość artystów prezentowała tricki "z poprzedniej epoki". Osobę prowadzącego taktownie przemilczę. Cóż może jestem niesprawiedliwa albo nieobiektywna. Jednakże mając w pamięci iluzjonistów, których widziałam i którzy ze swych występów uczynili swego rodzaju sztukę, po szumnie brzmiącym Champions of Illusion oczekiwałam wiecej...
Spektakl dla dzieci w wieku 3-10 OK. Choć taniec brzucha... już niekoniecznie. Nieco mało artystów, powtarzające się numery, no i lokowanie produktu... Zdarzając jakość z ceną. Albo trochę za mało, alb o nieco za drogo.
Super show,warto pójść całą rodziną .Dwie godziny dobrej zabawy ,przeplatanej żartami prowadzącego. Podobało się wszystkim ,a zwłaszcza dzieciom,choć były iluzje przy których zamykały oczy. Jestem miło zaskoczony jakością przedstawienia,jak na nasze warunki lokalowe. Sala nie należy do najnowszych. Polecam zakup płyty. Dzieci oglądały do północy ,a od rana "czarują". Super !
Wygórowana cena! Bardzo niski poziom występów :( Całość uratował PAN Ząbek.
Fantastyczny występ. Polecam!
Super!!!! Świetna zabawa! Bardzo dobry poziom Polecam Magda
Jest to zabawa dla dzieci i jako taka idealnie spełnia swoje zadanie! Moja córka (7l) wyszła zachwycona, choć synek (3l) nie potrafił skupić się tak długo na tym, co działo się na scenie. Mnie osobiście również się podobało, choć przyznajmy, że to nasze, polskie Koperfildsy, i przaśność otoczenia momentami dawała się we znaki :) Ale polecam!

Polecane z kategorii spektakl