spektakl

Mikołajki w Domu Kultury Niedobczyce

spektakl

Mikołajki w Domu Kultury Niedobczyce

Mikołajki w Domu Kultury Niedobczyce - Bilety na spektakl teatralny

Mikołajki w Domu Kultury Niedobczyce

17:30 6.12

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Mikołajki w Domu Kultury Niedobczyce

Dzieci zadowolone to dla nas najważniejsze. Śnieżynka mega podejście do dzieci. Polecam. Na pewno wrócimy za rok.
Wszystko super zorganizowane, aczkolwiek brakowało jakiegoś zajęcia do najmłodszych dzieci ok. 2 latka. Jak również jedna rzecz była źle zorganizowana, po odbiór prezentów miały być puszczone najpierw najmłodsze dzieci a dopiero później te starsze.
Jestem zawiedziona Mikołajkami w DK Niedobczyce. W opisie można było przeczytać że planują wyjątkowe przedstawienie mikołajkowe, wręczenie paczek i wspólną zabawę na koniec. A co było?! Zabawa wspólna była - od tego się zaczęło, były konkurencje, dzieciom się podobało. Potem wyszedł Mikołaj, coś tam podpowiadał o tej Laponii i Elfach i zaczęło się wręczanie paczek. Ja się pytam w którym momencie było to reklamowane przedstawienie?? Dzieciaki niby paczkę dostały ale były smutne bo przecież jechały na przedstawienie. Nie polecam spędzać tam Mikołajek w kolejnych latach. To były moje trzecie Mikołajki tam i niestety ostatnie. DK Niedobczyce - wstyd.
Wspaniale! 3 latek bawil sie swietnie ! Konkursy zabawa i prezenty! Napewno bede polecac i jak bedzie mozliwosc to w przyszlym roku skorzystam znowu . Super!

Polecane z kategorii spektakl