spektakl

Miłosna pułapka

spektakl

Miłosna pułapka

Miłosna pułapka - Bilety na spektakl teatralny

Joanna Galewicz jest piękną, utalentowaną aktorką u szczytu kariery. Zmęczona natłokiem obowiązków decyduje się przyjąć zaproszenie do jury w amatorskim przeglądzie teatralnym, który odbywa się nad morzem. 40-letni przystojny architekt, Paweł, zaprasza Joannę na kolację do domu, podczas której mają omówić szczegóły uczestnictwa w jury festiwalu. Joanna jest pod wrażeniem pięknej willi z widokiem na morze, oraz gościnności gospodarza. Sytuacja zmienia się diametralnie, kiedy Joanna zamierza wyjść na galę otwarcia przeglądu teatralnego. Paweł przyznaje, że tego dnia ma urodziny, a na prezent sprawił sobie towarzystwo uwielbianej aktorki. Przyznaje również, że festiwal i uczestnictwo w jury były podstępem i mistyfikacją. Początkowo aktorka nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji. Zaczyna się bać w chwili, kiedy orientuje się, że w całym domu nie ma klamek. Paweł jest pedantem, co bardzo utrudnia mu życie. Od lat chodzi na terapię prowadzoną przez wybitnego psychiatrę. Charyzmatyczny doktor robi wszystko, co w jego mocy, żeby pomóc pacjentowi. Jest fanem geniuszu Alberta Einsteina i postawił sobie za punkt honoru, żeby dorównać mistrzowi. Poświęca się pracy również z innego powodu - chce zapomnieć o kobiecie, która przed laty zostawiła go, będąc z nim w ciąży. Kiedy mija pierwszy szok związany z uwięzieniem, Joanna zaczyna inaczej postrzegać sytuację, w której się znalazła. Dostrzega szansę na zmianę życia. Jak to by było mieć u boku kochającego mężczyznę, cieszyć się każdym dniem, każdą chwilą? Jak to by było odczuwać własne emocje, a nie tylko odtwarzać te zapisane w scenariuszach? Przystojny architekt to szansa na miłość. Może to on jest mężczyzną jej życia? Napięcie rośnie, kiedy z wizytą zapowiada się matka Pawła, Stefania. Ta zaborcza i silna kobieta nie akceptuje żadnej kandydatki na żonę jedynego syna. Paweł kocha matkę i boi się stawić jej opór. Błaga Joannę, by ta jak najszybciej wyjechała. Sytuacja zmienia się z minuty na minutę. Czy na pewno wszystko jest takie, jak nam się wydaje? Kto w końcu jest porywaczem, a kto porwanym? Wartka akcja, ekspresyjne, barwne postaci, które bawią i wzruszają. Do tego cudowna gra aktorska... Znakomita komedia romantyczna, która w zaskakujący sposób pokazuje relacje międzyludzkie, a przede wszystkim odwieczną walkę między kobietą i mężczyzną. Stawką jest prawdziwa miłość. Kim byśmy byli, gdyby nie ona? Tak jak w życiu, podobnie między głównymi bohaterami relacje ewaluują wywołując coraz silniejsze emocje. Czy pokonają strach przed bliskością? Czy zdadzą się na instynkt? Czy zrozumieją, czego chcą od życia i co są gotowi poświęcić, żeby dostać to, czego pragną? A Ty, co byś zrobił, gdyby dzisiaj na Twojej drodze stanęła prawdziwa miłość? Jaka by była Twoja odpowiedź?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Miłosna pułapka

Szczerze polecam
Super zabawa. Dawno się tak nie uśmiałem. Doskonała gra aktorska. Dobrze spędzony czas.
Wspaniałe przedstawienie, pełne humoru. Obsada aktorska dopisała, a szczególnie P. Adrianna była przecudowna.
Wspaniała zabawa podczas spektaklu, niezrównana Adrianna Biedrzyńska w roli nadopiekuńczej mamusi, polecam na poprawę humoru.
8/10 początek trochę nudny Ale później się rozkreciło. Ogolnie oczekiwalam albo więcej śmiechu albo więcej wzruszenia.
Świetnie się bawiliśmy, pozdrowienia dla aktorów
Świetna komedia, która niesamowicie wciąga, a na koniec najlepsza okazała się puenta. Byłam z siostrą, która przyjechała z Lublina i też była zachwycona. Jesteśmy bardzo zadowolone, że oglądałyśmy tą sztukę i gorąco ją polecamy.
Dziękujemy za tak udany spektakl. Scenariusz i reżyseria na piątkę, a gra aktorów rewelacyjna. Bawiliśmy się naprawdę świetnie. Serdeczności i życzenia dalszych sukcesów. Powodzenia :-)
Kapitalna rola Ciachorowskiego i jego mamusi-Jamróz.Trochę przerysowany dr. Cwajsztajn Dziurmana.Za skąpa sukienka gwiazdy...z pierwszych rzędów niesmacznie to wyglądało...podobnie jak spodnie -czarne obcisłe codzienne jeansy architekta -poniekąd eleganckiego ,zamożnego czterdziestolatka.. Panie scenarzystki nadużywały zwrotu ,,do dupy''' W,,Miłosnej pułapce'' nie było to konieczne...To spycha tekst trochę w kierunku...rynsztoka. Po co to ? Byłoby całkiem przyjemnie ...bo o to chodzi ?
Zabawna, lekka sztuka, bardzo miły wieczór.
Fantastyczny relaks.Wspanialagra aktorów.

Polecane z kategorii spektakl