spektakl

Miłosne przypadki wg Bałuckiego

spektakl

Miłosne przypadki wg Bałuckiego

Miłosne przypadki wg Bałuckiego - Bilety na spektakl teatralny

Miłosne Przypadki wg Bałuckiego - spektakl grupy Amatorskiego Teatru Miejskiego im. S. Jaracza w Otwocku.

Miniatury sceniczne:

BILECIK MIŁOSNY

IMIENINY MAMY

KUZYNEK

AWANTURA O JÓZIĘ

występują:

Barbara Chudzicka, Inez Czarnecka-Sitek, Danuta Duszyńska, Sylwia Gołajewska, Edyta Piątkowska, Kinga Strużyńska, Julia Trzaskowska, Rafał Janiec, Tomasz Kapusta, Adam Łezka, Paweł Osuch, Dariusz Sierpiński, Krzysztof Solnica, Mateusz Tratkiewicz, Jarosław Zawadzki

Adaptacja i reżyseria: Edward Garwoliński

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Miłosne przypadki wg Bałuckiego

Bardzo dobre zestawienie czterech krótkich fars jednego autora. Zabawne sceny, dobra gra aktorska, miły wieczór na luzie spędzony w towarzystwie przyjaciół i sztuki. Polecam!
Świetny spektakl. Bardzo miło spędzony czas.
Bardzo fajne przedstawienie. Ubaw po pachy. Polecam
Świetna incjatywa i profesjonalnie wykonany zabawny utwór. Bardzo chciałbym w tym składzie zobaczyć jeszcze inną sztukę.
Bardzo sympatyczna, lekka forma. Zadziwiająco udane kreacje amatorskiego teatru. Gorąco polecam
Świetna zabawa, dużo humoru, dobra gra. Polecam!
Mile spędzony czas.
Bardzo fajna sztuka.
Fajny spektakl, dużo śmiesznych damsko-męskich czy małżeńskich nieporozumień, ocenianych zupełnie inaczej przez każdą ze stron. Polecam
Absolutnie znakomity cały zespół aktorski, cała obsada była bardzo wiarygodna i wspaniała w swoich rolach. Szczególne uznania dla Tomasza Kapusty. Serdecznie polecam
Świetnie zagrane, prześmieszne 4 historie damsko męskie. Niby przenosimy się w czasie, ale tak naprawdę problemy bardzo aktualne ;) Czas na przedstawieniu minął tak dobrze, że aż za szybko, na publiczności wyraźny i głośny wyraz żalu, że to już koniec.. :)
Gorąco polecam, świetny spektakl z ogromną dawką humoru. Owacje widowni na stojąco mówią same za siebie.
Część aktorów bardzo utalentowana - chwilami zpaominamy, że to teatr amatorski :)
Lekkie, przyjemne, urocze i zabawne historyjki z miłością w tle. Grono aktorów-amatorów bawi publiczność nader wprawnie. Dawka uśmiechu na sobotni wieczór.
Aktorzy stanęli na wysokości zadania i wywoływali u publicznoscie salwy smiechu 😊 Przedstawienie uważam za bardzo udane, bawiłam się znakomicie 😊
Lekkie, komediowe miniatury sceniczne, świetna robota aktorów amatorów!
Mile spedzony wieczor super soektakl BRAWO napewno przyjdziemy na następny
Lekki i przyjemny spektakl. Warto zobaczyć i czasami się uśmiechnąć.
Świetna sztuka, śmiałem się do szczerych łez, szczególnie 2 i 4 akt.
Wielki szacunek dla P.Garwolinskiego Jego sztuki to lekarstwo dla ducha.dla oczu dobór aktorów.wspaniałe wystąpienie p.Barbary Chudzickiej i Tomasza Kapusty.duże brawa .za ich zaangażowanie.
wspaniały spektakl, doskonała rozrywka na sobotni wieczór.ogromne brawa dla aktorów i rezysera.dziękuje i proszę o następny spektakl.
Gdyby nie to że ciagle otwierały i zamykały się drzwi na balkonie bo Pani Dyrektor tego całego przybytku kulturalnego w Otwocku wraz ze świtą wchodziła i wychodziła to może udałoby się mocniej skupić na sztuce. Gra aktorska w dwóch przypadkach rewelacyjna. Ciekawe opowiastki. Tyle że mocno niewspółczesne. Ogólnie wysoko oceniam bo w Otwocku mało takich wydarzeń się dzieje.
Reżyseria i obsada genialna! Porządna dawka uśmiechu 😁 Polecam ! Pozdrawiam serdecznie - była aktorka z grupy Basia S 😘

Polecane z kategorii spektakl