spektakl

Młynarski obowiązkowo! Spektakl muzyczny Teatru. 6 piętro

spektakl

Młynarski obowiązkowo! Spektakl muzyczny Teatru. 6 piętro

Młynarski obowiązkowo! Spektakl muzyczny Teatru. 6 piętro - Bilety na spektakl teatralny

MŁYNARSKI OBOWIĄZKOWO! to unikalny projekt teatralny. Po raz pierwszy w swojej długoletniej karierze Wojciech Młynarski tworzy całkowicie autorskie przedstawienie, którego jest pomysłodawcą, autorem scenariusza i opiekunem artystycznym. Ten spektakl to niezwykła, wyśpiewana autobiografia Mistrza piosenki literackiej, który swoją twórczością już od pół wieku towarzyszy kilku pokoleniom Polaków. Trudno wyobrazić sobie naszą zbiorową świadomość, a nawet język codzienny bez obecności w nich takich utworów jak "Róbmy swoje", "Kocham cię, życie", "Polska Miłość" czy "W Polskę idziemy".

Przez tę niezwykle muzyczną podróż po życiu i twórczości Młynarskiego prowadzi widzów Jego alter ego Narrator - w tej roli Wiktor Zborowski, oraz zespół wykonawców wybranych do spektaklu przez samego Mistrza.W spektaklu występują: Magdalena Kumorek, Anna Sroka-Hryń, Klementyna Umer, Jacek Bończyk, Arkadiusz Brykalski, Wiktor Zborowski oraz jeden z zaproszonych gości specjalnych m.in.: Stanisława Celińska, Hanna Śleszyńska, Janusz Gajos, Piotr Fronczewski, Krzysztof Kowalewski, Piotr Machalica, Marian Opania oraz Krzysztof Tyniec.

MŁYNARSKI... to trzeba zobaczyć - obowiązkowo!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Młynarski obowiązkowo! Spektakl muzyczny Teatru. 6 piętro

Ci, którzy poszli na ten spektakl, wiedzieli czego oczekiwać. Młynarski - to firma nie potrzebująca rekomendacji. Aktorzy - jak wyżej. Szczególne wrażenie zrobiła interpretacja Magdy Kumorek "Ogrzej mnie". Naprawdę ogrzała... Cała reszta zresztą też. Tylko wśród wielu plusów dodatnich, jeden plus ujemny i to duży - o tym niżej.
andmacul 21.02.2016 12:58
Dziękujemy za wspaniałe przeżycie artystyczne i intelektualne. Doskonała interpretacja piosenek MISTRZA, cudnie brzmiąca muzyka, która przeniosła nas w klimat kubów z lat 60 tych. BRAWA NA STOJĄCO PRZEZ DŁUGIE MINUTY ODDAŁY ODCZUCIA WIDOWNI WDZIĘCZNEJ I STĘSKNIONEJ ZA TEGO TYPU ROZRYWKĄ. GRATULACJE I CZEKAMY NA TEGO TYPU SPEKTAKLE W ŁODZI. DOROTA KRAWCZYK
W moim przekonaniu brak ciekawych anegdot związanych z utworami, twórczością, działaniem p. Młynarskiego i osób z nim współpracujących, co bardzo by uatrakcyjniło spektakl - trochę humoru /przecież piosenki znamy/. W Teatrze Wielkim w Łodzi widzowie siedzący na parterze niejednokrotnie zbyt głośno odbierali muzykę,a głosy śpiewających z bocznych głośników wówczas ginęły. Ciszej muzyka, w tych piosenkach liczy się tekst. Zgodnie z programem nie było zapowiadanej żadnej z osób dodatkowych - pan Zborowski wyszczególniony był w programie jako stały członek zespołu. Gdzie wyjaśnienia, przeprosiny? Pozdrowienia dla p. Młynarskiego i Zespołu Jerzy
Jerzy 11.02.2016 11:44
Widowisko OK, ale w Łodzi nie pojawił się żaden z występujących zwykle gościnnie w tym spektaklu znanych aktorów. Trochę łódzkiej publiczności przykro.
SUPER
Świetne, porywające przedstawienie.
Super!
Davos849 10.02.2016 09:24
Uczta .Super Super jeszcze raz super
Rewelacja dawno nie uczestniczyłem w tak pięknym i mądrym i wzruszającym spektaklu. Aktorstwo na najwyższym poziomie
Michał 10.02.2016 08:57
Świetna zabawa
GRZEGORZB52 10.02.2016 08:49
Dobry spektakl
joris 10.02.2016 08:22
Absolutnie fantastyczny spektakl, niezwykle wzruszający. Z olbrzymią przyjemnością udałam się w sentymentalną podróż.

Polecane z kategorii spektakl