Mój boski rozwód | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

spektakl

Mój boski rozwód

spektakl

Mój boski rozwód

Mój boski rozwód - Bilety na spektakl teatralny

Spektakl „Mój boski rozwód” w wykonaniu niezwykłej aktorki - Krystyny Podleskiej, która zdobyła serca widzów rolą dziewczyny prezesa Ryszarda Ochódzkiego w kultowym filmie Stanisława Barei „Miś” – już wkrótce w Pałacyku „Sokół”. 14 listopada poznamy historię porzuconej kobiety, która wbrew nieprzychylnym wiatrom, wypływa na cudowny, zniewalający lazur życiowego oceanu…

Krystyna Podleska, która urodziła się w Londynie i tam zdobywała aktorskie szlify, rzadko dziś pojawia się na scenie. Ponoć głównie zajmuje się tłumaczeniami. Monodram "Mój boski rozwód" przeniesiony z Teatru Ludowego jest więc wyjątkiem i dlatego warto go dostrzec. Sprawna reżyseria mistrza Jerzego Gruzy, humor i rzeczywiście dobre aktorstwo Podleskiej stanowią gwarancję miłego wieczoru. A zamiast misia aktorka na scenie ma wypchanego pieska.

„Mój boski rozwód” to monodram popularnej dramatopisarki irlandzkiej Geraldine Aron, o kobiecie, którą mąż porzucił dla pięknej Meksykanki, córka wyprowadziła się do narzeczonego, a matka - zimna i krytyczna - nieskora jest do współczucia. Do wypełnienia pustki Angela ma tylko psa i telefon. Nie traci jednak poczucia humoru i młodzieńczej ciekawości świata. Nie brakuje jej także dystansu do siebie i innych. Wiedząc, że nikt nad nią nie ubolewa, mimo wszystko odnajduje powoli sens życia i staje się ponownie atrakcyjną kobietą.

Ta sztuka to szalenie dowcipna, błyskotliwa i inteligentna komedia o miłości i zdradzie, o przyjaźni i seksie, o przemijaniu i radości życia, kobiecych tęsknotach i odwiecznych problemach w stosunkach damsko-męskich. Pełne humoru, ale i życiowej mądrości teksty, zabawne sytuacje, zaskakujące, śmieszne i… wzruszające momenty, sprawią, że popatrzycie na swoje życie zupełnie inaczej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane