spektakl

Mój boski rozwód

spektakl

Mój boski rozwód

Mój boski rozwód - Bilety na spektakl teatralny

Spektakl „Mój boski rozwód” w wykonaniu niezwykłej aktorki - Krystyny Podleskiej, która zdobyła serca widzów rolą dziewczyny prezesa Ryszarda Ochódzkiego w kultowym filmie Stanisława Barei „Miś” – już wkrótce w Pałacyku „Sokół”. 14 listopada poznamy historię porzuconej kobiety, która wbrew nieprzychylnym wiatrom, wypływa na cudowny, zniewalający lazur życiowego oceanu…

Krystyna Podleska, która urodziła się w Londynie i tam zdobywała aktorskie szlify, rzadko dziś pojawia się na scenie. Ponoć głównie zajmuje się tłumaczeniami. Monodram "Mój boski rozwód" przeniesiony z Teatru Ludowego jest więc wyjątkiem i dlatego warto go dostrzec. Sprawna reżyseria mistrza Jerzego Gruzy, humor i rzeczywiście dobre aktorstwo Podleskiej stanowią gwarancję miłego wieczoru. A zamiast misia aktorka na scenie ma wypchanego pieska.

„Mój boski rozwód” to monodram popularnej dramatopisarki irlandzkiej Geraldine Aron, o kobiecie, którą mąż porzucił dla pięknej Meksykanki, córka wyprowadziła się do narzeczonego, a matka - zimna i krytyczna - nieskora jest do współczucia. Do wypełnienia pustki Angela ma tylko psa i telefon. Nie traci jednak poczucia humoru i młodzieńczej ciekawości świata. Nie brakuje jej także dystansu do siebie i innych. Wiedząc, że nikt nad nią nie ubolewa, mimo wszystko odnajduje powoli sens życia i staje się ponownie atrakcyjną kobietą.

Ta sztuka to szalenie dowcipna, błyskotliwa i inteligentna komedia o miłości i zdradzie, o przyjaźni i seksie, o przemijaniu i radości życia, kobiecych tęsknotach i odwiecznych problemach w stosunkach damsko-męskich. Pełne humoru, ale i życiowej mądrości teksty, zabawne sytuacje, zaskakujące, śmieszne i… wzruszające momenty, sprawią, że popatrzycie na swoje życie zupełnie inaczej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Mój boski rozwód

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl