spektakl

Mój stary mąż, moja nowa żona

spektakl

Mój stary mąż, moja nowa żona

Mój stary mąż, moja nowa żona - Bilety na spektakl teatralny

Scenariusz Marek Zgaiński
Reżyseria Mariusz Puchalski
Obsada: Irena Lipczyńska, Aleksandra Andrzejewska, Mariusz Puchalski
To komedia sytuacyjna, z tym zastrzeżeniem, że sytuacja jest wyjątkowo krępująca i niezręczna. Jak zwykle, gdy spotykamy przypadkiem swoją byłą, lub swojego byłego w towarzystwie nowego partnera lub partnerki, a żeby zrobić w tył zwrot jest już za późno, Wypada się przywitać i nawiązać grzecznościową rozmowę, Czasami jednak rozmowa staje się coraz mniej grzeczna... A co z tego może wyniknąć... Odpowiedzi udziela debiutująca na scenie Kamila Puchalska, wracająca na scenę, po latach, gwiazda Teatru Polskiego, Irena Lipczyńska i legenda scen poznańskich Mariusz Puchalski, który też przedstawienie wyreżyserował.
Po rozpoczęciu spektaklu spóźnieni widzowie nie będą wpuszczani. Spektakl odbędzie się przy min. 10 osobach na widowni.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Mój stary mąż, moja nowa żona

Rewelacja lekko i zabawnie bardzo polecam zwłaszcza klimat teatru:)
KAMIL 13.11.2018 15:32
Rewelacyjna gra aktorów! Pełna humoru, a czasami sarkazmu komedia, którą z czystym sumieniem mogę polecić! Na pewno obejrzę inne spektakle w tym teatrze.
Widz 24.09.2017 13:52
Byłem pierwszy raz na widowni-uwazam za spektakl jest wart polecenia wszystkim którzy cenia sobie aktora jego role i dobra organizacje.Do zobaczenia wkrotce
krzysztof51 14.03.2017 13:55
W "Moim Teatrze" byłem pierwszy raz ale nareszcie w Poznaniu trafiłem na spektakl, który z chęcią obejrzałem. Miły, sympatyczny, bardzo dobrze zagrany. Bawiliśmy się z żoną znakomicie. Jedyna uwaga - trochę krótki (55 minut) ale naprawdę warto. Spektakl godny polecenia - gratulujemy i dziękujemy. To zachęta aby zobaczyć inne przedstawienia....
Andrzej Ch. 27.02.2017 08:44
Spektakl godny polecenia:) Aktorzy stanęli na wysokości zadania, rozbawili publiczność i zadbali o dobre samopoczucie widzów od początku do końca występu. Gorąco polecamy:)
Super! Polecamy! :)
Grzegorz 26.02.2017 22:30
rewelacyjna sztuka,super scenariusz, bardzo dobra gra aktorska. Fajnie się bawiłam... POLECAM
KLAUDIA 13.02.2017 21:23
Znakomita komedia. Sympatyczna kameralna atmosfera

Polecane z kategorii spektakl