spektakl

Monodram Teatrum Brama "Moja gra"

spektakl

Monodram Teatrum Brama "Moja gra"

Monodram Teatrum Brama "Moja gra" - Bilety na spektakl teatralny

Każdy ma jakąś grę, zabawę , która go inspiruje. Monodram w wykonaniu Anastazji Miedviedievy jest słodko-gorzką grą z własnym życiem, postanowieniami i celami. Świadomość własnych problemów staje się faktem sztuki. Nabierzmy dystansu i zobaczmy swoje cudowne ułomności. Nasz raj nie musi być smutny. Nie wszystko musi być poważne. Każda gra ma swoje zasady. Jest tylko pusta przestrzeń i my, ci którzy grają. Warto zagrać, by zmienić perspektywę.

Spektakl „Moja gra” jest autorską wypowiedzią, która w zabawny i lekki sposób opowiada o trudach wyborów. Jest to wyjątkowe i zwyczajne spotkanie reżysera i aktorki, spotkanie doświadczeń i wrażliwości dwójki ludzi.

"Moja gra" to opowieść Nastii o niej samej, o tym, co ją cieszy i co boli, co lubi, a czego nie toleruje, o jej dzieciństwie, studiach teatralnych (pokazała publiczności dyplom), wędrówce po świecie, postanowieniach, marzeniach i dokonywanych wyborach. Całość z dystansem do siebie i swojej profesji. Były sceny wywołujące śmiech na sali i spontaniczne oklaski, ale były też momenty refleksyjne, a nawet łzy na twarzy aktorki, która w pewnym momencie poprosiła publiczność o składanie podpisów pod jej wnioskiem do Prezydenta RP o nadanie obywatelstwa polskiego. Że poprzez Goleniów związana jest z Polską, nie musiała nikogo przekonywać. Jej opowieść o sobie publiczność nagrodziła oklaskami na stojąco. Spektakl wyreżyserował Daniel Jacewicz.

sala klubowa wck
Bilety 35 zł

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Monodram Teatrum Brama "Moja gra"

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl