spektakl

Monodram Teatrum Brama "Moja gra"

spektakl

Monodram Teatrum Brama "Moja gra"

Monodram Teatrum Brama "Moja gra" - Bilety na spektakl teatralny

Każdy ma jakąś grę, zabawę , która go inspiruje. Monodram w wykonaniu Anastazji Miedviedievy jest słodko-gorzką grą z własnym życiem, postanowieniami i celami. Świadomość własnych problemów staje się faktem sztuki. Nabierzmy dystansu i zobaczmy swoje cudowne ułomności. Nasz raj nie musi być smutny. Nie wszystko musi być poważne. Każda gra ma swoje zasady. Jest tylko pusta przestrzeń i my, ci którzy grają. Warto zagrać, by zmienić perspektywę.

Spektakl „Moja gra” jest autorską wypowiedzią, która w zabawny i lekki sposób opowiada o trudach wyborów. Jest to wyjątkowe i zwyczajne spotkanie reżysera i aktorki, spotkanie doświadczeń i wrażliwości dwójki ludzi.

"Moja gra" to opowieść Nastii o niej samej, o tym, co ją cieszy i co boli, co lubi, a czego nie toleruje, o jej dzieciństwie, studiach teatralnych (pokazała publiczności dyplom), wędrówce po świecie, postanowieniach, marzeniach i dokonywanych wyborach. Całość z dystansem do siebie i swojej profesji. Były sceny wywołujące śmiech na sali i spontaniczne oklaski, ale były też momenty refleksyjne, a nawet łzy na twarzy aktorki, która w pewnym momencie poprosiła publiczność o składanie podpisów pod jej wnioskiem do Prezydenta RP o nadanie obywatelstwa polskiego. Że poprzez Goleniów związana jest z Polską, nie musiała nikogo przekonywać. Jej opowieść o sobie publiczność nagrodziła oklaskami na stojąco. Spektakl wyreżyserował Daniel Jacewicz.

sala klubowa wck
Bilety 35 zł

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane